Paslanmaz çelik derin kuyu dalgıç pompalar

Paslanmaz çelik derin kuyu dalgıç pompalar 1. Ürün introducation derin kuyu pompası paslanmaz çelik derin de dalgıç pompa üretilen yeni üstün ürünler bir türüdür Amerika ve İtalya pompa teknoloji tarafından. Bu pompa ana parçaları paslanmaz çelik malzeme ile çoğu kendi...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Paslanmaz çelik derin kuyu dalgıç pompalar

1.       Derin kuyu pompası ürün introducation

Paslanmaz çelik derin de dalgıç pompa üretilen yeni üstün ürünler bir türüdür Amerika ve İtalya pompa teknoloji tarafından. Bu pompa ana parçaları paslanmaz çelik malzeme ile onun zarif desgin, yüksek verim, korozyon önleyici, kirletici olmayan ve waer dayanıklı özellikleri, fabrika, yeraltı su kırsal alan, içecek ve gıda projede kaldırma uygulanabilir. Kimya Sanayi (lütfen ne zaman rezerve puming asit-bas sıvı), hidrojeoloji ve mühendislik, çiftlik sulama için ideal bir pompa da.

深井泵1图.jpg 

2. derin kuyu su pompası ürünleri tayini

11.jpg

3.Derin kuyu su pompası ayrıntılarını

深井泵.jpg

5. ürün freature derin kuyu su pompası

Akıllı su içinde muili düzeyi kontrol sisteminin REM pompa.
Kolay kullanım
Aşırı yük koruması
Su kulesinin tam olduğunda otomatik stop pompalama sırasında su sıkıntısı, durumda olduğunda otomatik olarak Başlat pompa su tasarruflu.

İyi orta su seviyesi koruma: otomatik olarak durdurmak pompa su veya su seviyesi eksik orta su seviyesi daha az olduğunda, onun güvenli çalışmasını sağlamak.

6. kilometre taşı fabrikası ve donanımları

工厂设备06.jpg

7. Ambalaj

packing05.jpg

8. sergi

展会07.jpg

Hot Tags: Paslanmaz çelik derin kuyu dalgıç pompalar, Çin, üreticiler, tedarikçiler, distribütör, toptan, fiyat, satın almak, Satılık

Sorgulama

You Might Also Like