Dökme Demir Yüksek Basınçlı Su Pompası

Dökme Demir Yüksek Basınçlı Su Pompası

Biz makul fiyat ile Çin dökme demir yüksek basınçlı su pompası sağlar. Yüksek basınçlı su pompası şimdi satılıktır. Çok kademeli yüksek basınçlı su pompası, su temini ve su sirkülasyonunda yaygın olarak kullanılır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Dökme Demir Yüksek Basınçlı Su Pompası

Model MS su pompası, tek kademeli çift emişli, yatay bölünmüş santrifüjlü bir pompadır ve maksimum suyu 80ºc'nin üzerinde olmaması gereken, su sıcaklığı ile aynı olan hem fiziksel hem de kimyasal yapıdaki sıvıyı taşımak için kullanılır. fabrikalarda, madenlerde, şehirlerde ve elektrik istasyonlarında su temini ve drenajı, su alanlarının drenajı ve tarım arazilerinin sulanması ve bakımlı hidrolik projeler. Bu model tarımsal sulama, yangınla mücadele, çelik, enerji endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

6

Özellik:


• Dökme demir, kanal alaşımı, karbon, çelik, çinko içermeyen bronz, silikon pirinç veya paslanmaz çelik konstrüksiyon (diğer malzemeler istek üzerine temin edilebilir)

• Yüksek verimli çift emişli çark

• Dayanıklı, düşük gürültülü, uzun ömürlü

• Üstün kaliteli mekanik salmastra

• Elektrikli veya dizel tahrik

250MS39 Eğrisi

Model numarası 250MS-39
yapı Tek aşamalı
Güç Elektrik, 75W
Akış 450m3 / sa
kafa 40m
hız 1480rpm
Giriş / Çıkış 250/200 mm
verim % 84
Pompa gövdesi / Çark Dökme demir
Mil contası
Ambalaj mühür

250MS-39DRAWING


Uygulamalar:

1) Yangından Korunma 5) Endüstri

2) Su Transferi 6) Ham Su Temini

3) Kentsel Su Temini 7) Susuzlaştırma (Temiz Su)

4) Sulama 8) Taşkın Azaltma

fotoğraf bankası (5)

Hot Tags: Sulama için büyük akış yüksek kafa bölünmüş durumda su pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, satılık


Hot Tags: dökme demir yüksek basınçlı su pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like