Motorlu 6 İnç Elektrikli Deniz Suyu Pompası

Motorlu 6 İnç Elektrikli Deniz Suyu Pompası

MS tipi pompa yeni nesil yüksek performanslı tek kademeli çift emişli santrifüjlü split pompalardır. Genellikle su tesisinin sıvıları, klima sirkülasyon suyu, ısıtma boru şebekesi sistemi, bina su temini, pompa istasyonları, enerji santralleri, endüstriyel su temin sistemi, yangın koruma, gemi endüstrisi ve maden sularının drenajında kullanılmaktadır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Giriş

MS pompa tek kademeli çift emişli split kasa santrifüj pompasıdır. Bu seri pompa, suya benzer katı ve sıvı fiziksel özellikleri olmayan temiz suları temizleyebilir. Sıvı sıcaklığı 0 ℃ ~ 80 ℃ arasındadır. Sanayi, kentsel, madencilik, elektrik santrali, drenaj ve su temini için uygundur.

photobank

Ana performans parametreleri

Pompa çıkış çapı: DN100 ~ 900mm

Pompa kapasitesi: 72 ~ 20000m3 / h

Baş: 7 ~ 300m

Sıcaklık: 0 ~ 200 ℃

İzin verilen basınç: M5Mpa


Özellikler

⒈ Tip MS pompaları, daha az gürültü ve titreşim ile kararlı bir şekilde çalışır, her iki yan destek arasındaki kısa mesafeden dolayı yükselme hızında düzgün şekilde çalışabilir, böylece yaygın olarak kullanılabilirler.

MS MS pompanın boru hattı düzenlemesi aynı hattaki giriş ve çıkış nedeniyle basit ve güzel görünüyor.

MS Pompaların pompalanması sırasında su darbesiyle hasar görmemesi için MS tip pompaların aynı rotoru ters yönde çalıştırılabilir.

Tem Yüksek temperatare formun eşsiz tasarımı: orta gövdeyi kullanarak, pompa gövdesini kalınlaştırmak, soğutma contaları ve yağ yağlama yatağı kullanarak, mS pompasını 200 ℃ 'de çalışmaya uygun hale getirin, özellikle ısıtma ağ sisteminin takviyesi için.

5. Tip MS pompa, mekanik conta veya salmastra contaları ile farklı çalışma koşullarına dikey veya yatay olarak monte edilebilir.

6. Endüstriyel tasarımda, MS'nin ana hatları, modern estetikle uyumlu olarak açık ve güzeldir.

7. MS pompalarının verimliliği, gelişmiş hidrolik modelin benimsenmesiyle aynı tip pompalardan% 2 - 3 daha fazladır ve dolayısıyla işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltmaktadır.

8. MS pompa tipindeki NPSHr, temel maliyetlerini azaltan ve kullanım ömrünü uzatan aynı tip bölünmüş pompalardan 1-3 metre daha düşüktür.

9. İthalat markasının ve müşterinin seçtiği diğer parçaların seçilmesi, pompayı her türlü işletme koşuluna uygun hale getirerek bakım maliyetini önemli ölçüde azaltır.

10. Mekanik salmastraları ayarlamak gerekli değildir, bu yüzden bunları değiştirmek çok kolay ve basittir.

11. Elastik ön gergi tertibatının kullanılması nedeniyle rotor parçalarını monte etmek ve sökmek hızlı ve kolaydır.

12. Montaj sırasında herhangi bir açıklığa ayar yapmak gereksizdir.


Ürün teşhir

bölünmüş gövde pompası (2)

Hot Tags: Motorlu 6 inç elektrikli deniz suyu pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, satılık

Sorgulama

You Might Also Like