24 İnç Büyük Bölmeli Su Pompaları

24 inç büyük split kasa su pompası, akış hızı 160m kafada 7500m3 / saate kadar. Büyük kapasite; yüksek verim; bakımı kolay. Satılık 24 inç büyük bölünmüş durumda su pompası.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Çift emişli pompalar petrol, kimya endüstrisi, elektrik enerjisi metalurjisi, madencilik, gemi seçimi, hafif sanayi, tarım, sivil ve savunma sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve ulusal ekonomide önemli bir rol oynamaktadır.

24 inch Large Split Case Water Pumps

Pompa Yapısı:

Tek kademeli çift emişli santrifüj pompa gövdesi yatay olarak bölünmüş spiral kıvrım, iki yarım spiral emiş odası ve açık yapı için birbirine bağlanan pompa kabuğudur. Pompa şaftı yatay olarak yerleştirilir, şaftın iki tarafı yataklı rulman yatağında desteklenir ve çift emişli pervane pompa şaftının ortasında düzenlenir. Pompanın emme ve tahliyesi, sırasıyla pompa mahfazasının alt yarısının her iki tarafında düzenlenmiştir. Yatay yön ve eksen dikey konumdadır ve pompa gövdesi açık tiptedir. Pompa gövdesinin ve pervanenin her iki tarafı sızdırmazlık halkaları, salmastra için eksenel sızdırmazlık cihazı (bazen mekanik conta kullanarak), pompa gövdesinin iki tarafında simetrik düzen ile donatılmıştır. Su sızdırmazlık, soğutma ve yağlama için salmastra kutusuna basınçlı su vermek üzere pompa üzerinde iki su sızdırmazlık borusu düzenlenmiştir. Eksenel kuvvet otomatik olarak dengelenebilir. Eksenel kuvvet dengeleme cihazının kurulmasına gerek yoktur. Motor kuplajdan pompaya doğru saat yönünün tersine bakar. Kullanıcının özel ihtiyaçlarına göre saat yönünde döndürülebilir.


Yapı Özellikleri:

Kompakt yapı: güzel görünüm, iyi stabilite, kurulumu kolay.

Pürüzsüz Çalışma: eksenel kuvveti düşük bir limite düşürmek için çift emişli pervanenin optimize edilmiş tasarımı ve bıçağın mükemmel hidrolik performansına ve hassas döküm, pompa kabuğu ve pervane yüzeyine karşı kavitasyon performansı ile son derece pürüzsüzdür.


Performans ve Çizim için 24 inç büyük bölünmüş durumda su pompası

900-970SD900-970


Çalışma prensibi:

Çift emişli pompanın ana çalışma kısmı, pervanesidir, bıçağı pompa milinin spiral gövdesine monte edilmiştir. Pompanın çalıştırılmasından önce, pompa gövdesi teslim edilecek sıvı ile doldurulur; pompa başladıktan sonra, pervane yüksek hızda döner, bıçaklara doldurulan sıvı dönüşle olacaktır. Merkezkaç kuvvetinin etkisi altında, sıvı çarkın ortasından yüksek hızlı, etrafa vurulmuş, çıkış borusuna akacak şekilde fırlatılacaktır. Sıvı, pervanenin merkezinden pervaneye ayrıldığında, pervane merkezinde belirli bir vakum oluşur. Yüzeydeki atmosferik basınç nedeniyle, sıvı emme borusundan sürekli olarak çarkın içine bastırılır.


Hot Tags: 24 inç büyük split kasalı su pompaları, Çin, üreticiler, tedarikçiler, distribütör, toptan satış, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like