Çok Kademeli Kazan Su Temini Pompası

Çok Kademeli Kazan Su Temini Pompası

çok kademeli kazan suyu besleme pompası santrifüj pompadır ve saf su ve saf suya benzer diğer sıvıların dağıtımı için uygundur.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

çok kademeli kazan suyu besleme pompası

Pompa bilgileri

Model DG pompa, yatay, çok kademeli bir santrifüj pompadır ve saf su (içerdiği yabancı maddeler' içeriği% 1'den az ve tanecikliği 0.1 mm'den az) ve hem fiziksel hem de kimyasal yapıdaki diğer sıvıların taşınması için uygundur. saf su olanlar. 105 ° C'den yüksek olmayan sıcaklığa sahip taşıma ortamına uygulanabilir.

详情图片8

Pompa uygulaması

aynı zamanda küçük kazan suyu temini veya sıcak suya benzer taşıma ortamı için de geçerlidir.


Yapı özelliği

  • Bu seri yatay çok kademeli santrifüj pompa için, her iki ucu da desteklenmiştir, gövde kısmı kesitsel bir formdadır, esnek bir kavrama ile bir motora bağlanır ve onun tarafından çalıştırılır ve çalıştırma yönünden bakıldığında dönme yönü end, saat yönünde.

  • Stator kısmı

Hem emme hem de tükürme ağızları dikey olarak yukarı doğru bir germe cıvatasıyla birbirine bağlanan emme bölümü, orta bölüm, tükürme bölümü, kılavuz kanat, paketleme vb. İçerir.

  • Rotor kısmı

Mil, pervane, balans diski, manşon vb. Parçalardan oluşur.

  • Yatak kısmı

Tüm rotor, şaftın her iki ucundaki makaralı rulmanlar veya kaymalı yataklar ile desteklenir ve yataklar gres veya 20 # motor yağı ile yağlanır.

structure drawing

Ürün özellikleri

DG detail


Hot Tags: çok kademeli kazan suyu tedarik pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, distribütör, toptan satış, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like