Maden Susuzlaştırma Yüksek Başlı Çok Kademeli Pompa

Maden Susuzlaştırma Yüksek Başlı Çok Kademeli Pompa

Maden susuzlaştırma yüksek başlı çok kademeli pompa Çalışma koşulları: Akış aralığı: Q-3.75 ~ 840m3 / h Kafa aralığı: H = 19 ~ 1400m Teslim sıcaklığı: 80 ° C'nin altında Emme basıncı: 0.6MPa'dan az Sızdırmazlık formu: salmastra, mekanik salmastra Malzeme : HT200, HT250, QT600, ZG, 304, 316, 316L, 317L, 904L, ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Maden susuzlaştırma yüksek başlı çok kademeli pompa

Çalışma şartları:

Akış aralığı: Q-3.75 ~ 840m3 / s

Kafa aralığı: H = 19 ~ 1400m

Teslim sıcaklığı: 80 ° C'nin altında

Emme basıncı: 0.6MPa'dan az

Sızdırmazlık formu: salmastra, mekanik salmastra

Malzeme: HT200, HT250, QT600, ZG, 304, 316, 316L, 317L, 904L, CD4-MCu, vb.

Mayın susuzlaştırma yüksek kafa çok kademeli pompa resim referans için

mine dewatering pump

MD (DM) tipi aşınmaya dayanıklı madencilik çok kademeli pompa, devlet tarafından önerilen enerji tasarruflu ürünlerin hidrolik modelini benimseyen yatay tek emişli çok kademeli bölümlü santrifüj pompadır. Yüksek verimlilik, geniş performans aralığı, güvenli ve istikrarlı çalışma, düşük gürültü, uzun ömür avantajları vardır: uygun kurulum ve bakım. Firmamız IS09001 geçti: 2000 kalite sistem belgesi. Ürünlerin tasarımı, üretimi ve servisi sıkı ve standartlaştırılmış kontrol sistemine sahiptir ve ürün kalitesi tamamen garanti edilir.

Bu pompa serisi esas olarak madenlerde kullanılır. Aşırı akım bileşenleri ve kırılgan parçaları, part % 15 katı partikül içeriği, partikül boyutu 0.5 mm, sıcaklık 80 ° C'nin altında ve benzeri nötr maden suyunu taşımak için kullanılabilen aşınmaya dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Diğer kanalizasyon. Buna ek olarak, şirket, bu pompa serisinin kullanıcıların ihtiyaçlarına göre çoklu ihracatının yapısını ve işlevini gerçekleştirebilir.

Yapısal özellikler

Bu tip pompa tek gövdeli, tek emişli, çok kademeli, segment tipi santrifüj pompa yapısıdır. Pompanın giriş seviyesi ve çıkışın dikey yukarı yönü aşağıdaki gibidir:

1. Stator kısmı

Temel olarak ön bölüm, orta bölüm, kılavuz kanat, arka bölüm, yatak çerçevesi ve denge bölmesi kapağından oluşur. Parçalar aşınma çubuğu ve somun ile entegre edilmiştir ve ön ve arka bölümler pompa tabanına cıvata ve somunlarla sabitlenmiştir.

2. Rotor parçaları

Temel olarak pervane tarafından pervane tespit kovanı, denge tespit kovanı, denge diski ve burç parçaları düz bir anahtar anti-rotasyon ile mile sabitlenmiş küçük bir yuvarlak somun ile sıkılır. Tüm rotor, her iki uçtaki yataklarda desteklenir. Rotor, elastik bir pim kuplajı ile motora doğrudan bağlanır.

Genleşmeyi telafi etmek için, son aşama ile denge manşonu arasına dişli bir ped yerleştirilir ve parça, pompanın muayenesi sırasında değiştirilmelidir.

3. Denge mekanizması

Pompa, eksenel kuvveti tam ve otomatik olarak dengeleyebilen bir denge diski hidrolik denge cihazını benimser. Cihaz dört bölümden oluşur: bir denge plakası, bir denge diski, bir denge manşonu ve bir denge kapağı.


Hot Tags: mayın susuzlaştırma yüksek kafa çok kademeli pompa, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like