Sıcak Su Sirkülasyon Pompası

Sıcak su sirkülasyon pompası Model DG pompası yatay bir çok kademeli santrifüj pompadır ve saf suların taşınması için uygundur (% 1'den daha az içeride bulunan yabancı maddeler ve 0.1 mm'den daha az grenli) ve hem fiziksel hem de kimyasal doğadaki diğer sıvılar benzerdir. ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Sıcak su sirkülasyon pompası

Model DG pompası yatay bir çok kademeli santrifüj pompa ve saf su (% 1'den daha az içeride bulunan yabancı maddeler ve 0,1 mm'den daha az tanecik ile) ve saf olanlara benzer fiziksel ve kimyasal doğaların diğer sıvıları taşımak için uygundur. Su.

DG modeli orta ve alçak basınç kazan suyu besleme pompası, 105 higher'dan yüksek olmayan taşıma ortamına uygulanabilir ve ayrıca küçük kazan suyu temini veya sıcak suya benzer taşıma ortamı için de geçerlidir.

Model DG serisinin performans aralığı

Akış: 3.75 ~ 185m / s Corollary gücü: 4.0 ~ 400kW

Kafa: 69 ~ 684m Giriş çapı: 40 ~ 150mm


DG modeli hipo-yüksek basınçlı kazan su temin pompası, 160 higher 'dan daha yüksek olmayan bir sıcaklıkta taşıma ortamına uygulanabilir ve ayrıca küçük kazan suyu temini veya sıcak suya benzer taşıma ortamı için de geçerlidir.


Model DG serisinin performans aralığı

Akış: 15 ~ 300m / s Corollary gücü: 75 ~ 1250kW

Kafa: 390 ~ 1050m Giriş çapı: 65 ~ 200mm

Pompanın soğutulması ve kapatılması

Emme bölümü, ara bölme ve deşarj bölümü arasındaki bağlantı parçası, conta olarak molibden disülfid yağlama gresi ile kaplanacaktır. Rotor ve sabit parçalar conta halkası, kılavuz-vane ceket ve ambalaj ile kapatılacaktır. Salmastranın salmastra gerilme derecesi uygun olmalı ve sızıntı daldırma yoluyla mümkün olmalıdır. Boşaltma çalışması yasaklanmalıdır. Mühür halkası ve kılavuz pervane ceketi, artık kullanılmayacak kadar aşınmışsa ve hatta pompa çalışmasına zarar veriyorsa değiştirilmelidir. Pompanın şaftını korumak için şaft contasının yanında yedek şaft kovanı vardır. Aktarılan sıvının sıcaklığı 80'in üzerindeyse, soğutulmuş su su soğutma salmastra bileziği ve salmastra soğutma haznesine doldurulmalıdır. Soğutulmuş su normal derecede temiz su olmalıdır. Su basıncı 1.5 ~ olmalıdır

3kg / cm. Soğutma suyu boru bağlantılarının konumları, çeşitli su pompası türleri için farklıdır. Lütfen, eksenel pozisyon için pompanın çizimine bakın ve tablo 1'e bakın.

radyal konum.Tam keçeleri, salmastra contası ve mekanik salmastra olarak sınıflandırılmıştır. Salmastra contasının su sızdırmazlık suyu, 2 3kg / cm'lik bir basınçla yumuşatılmış sudır. Mekanik salmastranın yıkama suyu, basıncı su giriş basıncından 3 kg / cm daha yüksek olacak şekilde yumuşatılmış sudır.

boiler water pump with motor.jpg

Hot Tags: sıcak su sirkülasyon pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, satılık

Sorgulama

You Might Also Like