Yatay Çok Kademeli Santrifüj Pompa Fiyatı

D, DG tipi pompalar yatay, tek emişli çok kademeli, bölümlü çok kademeli pompalardır. Yüksek verimlilik, geniş performans aralığı, güvenli ve kararlı çalışma, düşük gürültü, uzun ömür, uygun kurulum ve bakım vb.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yatay çok kademeli santrifüj pompa fiyatı

1. Genel Açıklama

D, DG tipi pompalar yatay, tek emişli çok kademeli, bölümlü çok kademeli pompalardır. Yüksek verimlilik, geniş performans aralığı, güvenli ve istikrarlı çalışma, düşük gürültü, uzun ömür, uygun kurulum ve bakım vb. Özelliklere sahiptir. Temiz su veya suya benzer fiziksel ve kimyasal özelliklere sahip diğer sıvıları taşımak için. Ayrıca, pompa akış parçalarının malzemesini, sızdırmazlık formunu değiştirmek ve sıcak su, yağ, aşındırıcı veya aşındırıcı içeren ortamları taşımak için soğutma sistemini arttırmak için de kullanılabilir.

2. D serisi çok kademeli santrifüj pompa uygulaması

D tipi çok kademeli pompa, endüstriyel ve kentsel su temini ve drenajı, yüksek binaların basınçlı su temini, bahçe yağmurlama sulama, yangın basıncı, uzun mesafeli su temini, ısıtma, banyo ve diğer soğuk ve ılık su döngüsü için uygundur özellikle küçük kazan besleme suyu için basınçlandırma ve ekipman uyumu.

3. D serisi çok kademeli santrifüj pompanın karakteristiği

1. Gelişmiş hidrolik modeli, yüksek verimlilik ve geniş performans aralığı.

2. Pompa düşük gürültüyle sorunsuz çalışıyor.

3. salmastra benimser yumuşak ambalaj mühür veya mekanik salmastra, mühür güvenli ve güvenilir, yapısı basit, ve bakım kolay ve hızlı.

4. mil tamamen kapalı, hiçbir temas sağlamak ortam, korozyon, ve uzun ömürlü.

4. D serisi çok kademeli santrifüj pompanın Performans Aralıkları

Fow: 6.3-300m3 / s;

Baş: 13-650m;

Güç: 2.2-400KW;

Hız: 1450-2950r / dakika;

Çıkış Çapı: φ50-φ200;

Sıcaklık aralığı: 105 ;

Çalışma basıncı: 3.0Mpa.


5. Referans için Çok Kademeli Pompa Resim

multistage pump

Hot Tags: yatay çok kademeli santrifüj pompa fiyat, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like