Yüksek Basınçlı Kazan Besleme Suyu Pompası

Akış Q 6 ~ 346m3 / s, kafa H 102 ~ 1056m
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yüksek basınçlı kazan besleme suyu pompası

DG Çok kademeli kazan besleme suyu pompası, endüstriyel kazan suyu temini ve drenajının ilgili özelliklerine göre fabrikamız tarafından geliştirilen yeni bir üründür. Ülke tarafından önerilen enerji tasarruflu ve yüksek verimli ürünlerin hidrolik modeli kabul edildiğinden, DG pompası yüksek verime, geniş performans aralığına sahiptir ve kullanım gereksinimlerini daha iyi karşılar.


DG serisi kazan besleme suyu pompası uygulaması

Boiler feed water pump application

DG kazan besleme suyu pompası özelliği

1. Çok kademeli pompanın emme ve basma ağızları dikey olarak yukarı doğrudur ve rotorun eksenel kuvveti bir denge diski ile dengelenir. Salmastra bir salmastra veya mekanik bir salmastra olabilir. Sadece DG85-80, DG85-67, DG155-67 kayar yataklı ve ince yağlamalı rotor tarafından desteklenmektedir. Diğer pompalar rulman kullanır.

2. Dönüş yönü: Motor tarafından pompa saat yönünde döner.

Ana parçaların malzemesi: Dökme çelikten yapılmış DG85-80 ve 200DG43 hariç pompalar dökme demirden yapılmıştır.

3. Komple ürün yelpazesi: pompalar, motorlar, çek valfler, sürgülü vanalar, ortak kaideler veya kaidelerin komple setleri.


DG serisi kazan besleme suyu pompasının yapısı

Boiler feed pump structure

1. Su giriş bölümü, orta bölüm, su çıkış bölümü ve kuyruk kapağı, birlikte pompanın çalışma odasını oluşturan dökme demirden yapılmıştır.


2. Pervane, içinde bıçak olan dökme demirden yapılmıştır ve sıvı bir tarafa eksenel yönde girer. Pervanenin eşit olmayan basıncı nedeniyle, eksenel bir kuvvet olmalıdır. Bu eksenel kuvvet denge diski tarafından karşılanır. Pervane üretim sırasında statik olarak dengelenmiştir. Ölçek.


3. Sızdırmazlık halkası, pompadaki yüksek basınçlı suyun tekrar su girişine sızmasını önlemek için dökme demirden yapılmıştır. Sırasıyla su girişi bölümünde ve orta bölümünde sabitlenmiştir. Bu aşınan bir parçadır ve giydikten sonra değiştirilebilir.


4. Mil, ortada bir çark bulunan yüksek kaliteli karbon çelikten yapılmıştır ve şaftın üzerine bir anahtar, bir manşon ve bir manşon somunu ile sabitlenmiştir. Milin bir ucuna bir bağlantı parçası takılır ve doğrudan motora bağlanır. Dönme yönünden bakıldığında, pompa şaftı ileri yönde döner.


5. Denge plakası, eksenel kuvveti dengelemek için su çıkış kısmı ve kuyruk kapağı arasında bulunan, şaft üzerine monte edilmiş aşınmaya dayanıklı dökme demirden yapılmıştır.


6. rulmanlar tek sıralı radyal bilyalı rulmanlar, kalsiyum bazlı gres ile yağlanır.


7. Mil kovanı dökme demirden yapılmıştır ve pervaneyi sabitlemek ve pompa şaftını korumak için iki doldurma odasında bulunur. Aşınan parçalar olarak değiştirildikten sonra değiştirilebilirler.


8. Denge halkası dökme demirden yapılmıştır ve su çıkış kısmına sabitlenmiştir. Denge plakası ile bir denge cihazı oluşturur.


Hot Tags: yüksek basınçlı kazan besleme su pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like