Su İçin Kolay Bakım ISO Santrifüj Pompa

Su İçin Kolay Bakım ISO Santrifüj Pompa

Uluslararası ISO2858 standardında belirtilen yetenek ve boyuta göre tasarlanmıştır. Bu pompa, tarımsal sulama için yaygın olarak kullanılan endüstri ve şehir su temini, su drenajı için uygundur.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

su için kolay bakım ISO santrifüj pompa

Ürün Bilgisi

Uluslararası ISO2858 standardında belirtilen yetenek ve boyuta göre tasarlanmıştır. Bu pompa, tarımsal sulama, ulaşım saf su veya fiziksel ve kimyasal doğanın saf suya benzer diğer sıvılar için yaygın olarak kullanılan sanayi ve şehir suyu temini, su drenajı için uygundur.

Pompa yapısı

1. Sabit veya aktif olmayan durumlarda korozyonu önlemek için standart olarak takılan SS304 pervane kapalı tasarımlar. 316SS veya Dökme demir istek üzerine mevcuttur. yüksek verimlilik, toplam işletme maliyetlerini azaltır.

2. ISO pervaneleri dengelenir, düzgün, titreşimsiz çalışma sağlar, erken rulman arızasını önler Pompa gövdesi yüksek verimli dökme demir sargı gövdeleri, Flanş boyutları ve AS / NZS 4331.2 ISO 7005 2-16 bar (EN) ve DN2533'e göre delme / 16Bar.


3. Mil sızdırmazlığı - tek, yüksek kaliteli, karbon ve seramiğe sahip mekanik salmastra, tüm ISO Serisi pompalara standart olarak, Silikon ve Silikon gibi diğer seçeneklerle veya yüksek sıcaklıkta da mevcuttur. Tüm ISO Serisi pompalara standart olarak takılmıştır.

微信截图_20200710105349

Pompa Özellikleri

specification

详情图片02

Hot Tags: kolay bakım iso santrifüj pompa su için, Çin, üreticiler, tedarikçiler, distribütör, toptan satış, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like