75kw Elektrikli Su Pompası

75kw Elektrikli Su Pompası

IS serisi uç emme pompası yatay, santrifüjlü, tek kademeli tip su pompasıdır. Pompa malzemesi dökme demir, paslanmaz çelik içinde mevcuttur
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

75kw elektrikli su pompası

IS tipi yatay tek kademeli tek emişli santrifüj pompa. Avantajları: hidrolik performans serisinin tamamı düzende mantıklıdır, kullanıcının çok çeşitli seçenekleri vardır ve bakım uygundur; verimlilik ve emme aralığı uluslararası ortalama ileri seviyeye ulaşır. Bu tip pompa endüstriyel ve kentsel su temini ve drenajı için uygundur. Ayrıca tarımsal drenaj ve sulama ve temiz suya veya benzer fiziksel ve kimyasal özelliklere sahip diğer sıvıların suya taşınması için kullanılabilir. Sıcaklık 80 ° C'den yüksek değil.

End Suction Pump Feature

IS serisi elektrikli su pompası özellikleri

1. IS tipi, ISO2858 uluslararası standardında belirtilen performans ve boyutlara göre tasarlanmıştır ve esas olarak pompa gövdesi, pompa kapağı, pervane, mil, conta halkası, mil kovanı ve süspansiyon yatağından oluşur .

2. IS tipi pompa gövdesi ve pompa kapağı, arka kapı yapısı olarak adlandırılan pervanenin arkasından ayrılır. Avantaj, bakımın uygun olmasıdır. Bakım sırasında pompa gövdesi, emme boru hattı, tahliye boru hattı ve motor hareket ettirilmez. Uzatılmış kaplinin ara kaplini sökmeniz yeterlidir ve rotor parçası bakım için geri çekilebilir.

3. Pompanın gövdesi (yani pompa gövdesi ve pompa kapağı) pompanın çalışma odasını oluşturur. Pervaneler, miller ve makaralı rulmanlar pompanın rotorlarıdır. Süspansiyon yatak bileşenleri pompanın rotor kısmını destekler ve makaralı rulmanlar pompadan radyal ve eksenel kuvvetler alır.

4. Pompanın eksenel kuvvetini dengelemek için pompaların çoğunda çarkın önünde ve arkasında sızdırmazlık halkaları vardır ve çarkın arka kapağında denge delikleri vardır. Bazı pompaların düşük eksenel kuvveti nedeniyle, pervane Halkalarının ve denge deliklerinin arkasında conta yoktur.

IS serisi Uç Emme Su Pompasının Temiz Su Performans Eğrisi

2019-11-29_143122

2019-11-29_143250

Hot Tags: 75kw elektrikli su pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like