Tarım Yüksek Basınçlı Dizel Kendinden Emişli Su Pompaları

Tarım Yüksek Basınçlı Dizel Kendinden Emişli Su Pompaları

tarımsal sulama yüksek basınçlı dizel su pompaları, kanalizasyon ve diğer katı maddeleri içeren yüksek hacimli sıvılar ile uğraşıyor, kendinden emişli kanalizasyon / çöp pompaları, sürekli çalışan motorlara yakın akuple edilmiş ve sabit bir uygulamaya kurulacak şekilde tasarlanmıştır. Proses, sıvı transferi, sulama, berrak veya gri su ve kanalizasyon arıtma uygulamalarında çoğu endüstriyel ve ticari tesiste kullanılabilirler.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Tarımsal yüksek basınçlı dizel kendinden emişli su pompaları

Tarımsal yüksek basınçlı dizel kendinden emişli su pompalarının ürün tanıtımı

tarımsal yüksek basınçlı dizel kendinden emişli su, ISO uluslararası standardı ile tasarlanmış bir enerji tasarruflu pompayı pompalar ve hem ilgili hem de yurtdışındaki ilgili teknik verileri emerek ve geliştirerek geliştirir ve kendinden emişli santrifüj pompaya aittir ve bir seramik halkanın mekanik contasını kullanır. Sızdırmazlık yüzeyine girebilmek için herhangi bir kumlu sıvıya dayanarak çizilmesini önler. Bu pompa, kompakt bir yapının, kolay kullanımın, dengeli hareketin, kolay bakımın, yüksek verimliliğin, uzun süreli ve güçlü kendinden emiş kapasitesinin avantajlarını ve boru hattına monte edilmek için ayak valfine ihtiyaç duyulmadığından ve sadece belirli bir miktarda Öncelikli sıvı işten önce pompaya doldurulmalıdır, boru hattı sistemini basitleştirirken çalışma koşullarını iyileştirir.

Kendinden emişli su pompası

Performans eğrisi

Model: P-2

Nakliye ağırlığı: 1140kg

Pervane çapı: 158.75mm

Hız: 1150rpm ila 2900rpm

Maksimum Katılar Dia: 44.45mm

tarımsal yüksek basınçlı dizel kendinden emişli su pompaları

Paketleme

 Agricultural High Pressure Diesel Self Priming Water Pumps

Hot Tags: tarımsal yüksek basınçlı dizel kendinden emişli su pompaları, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, satılık

Sorgulama

You Might Also Like