Bulamaç Pompası Kapak Plakası

Bulamaç Pompası Kapak Plakası

Bulamaç pompa kapak plakası astarlı bulamaç pompalarında emiş yan kasadır
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Bulamaç Pompası Kapak Plakası

Kısa tanıtım

Kapak Plakası, ayrık mahfaza çamur pompasının emme ucundadır. Radyal alt bölümün dış kabuğudur ve çerçeve plakası ile birlikte komple pompa gövdesini oluşturur. Kapak Plakası, pompa boşluğunun basıncı altındadır ve aynı zamanda boru hattının gücünü de taşımaktadır. Öyleyse, kapak plakasının mukavemet için daha yüksek bir talebi olması gerekir.

Çamur Pompası Bileşenleri Çizimi

MAH structure.jpg  

 

MST pompa uygulamanızın gerçekliğini karşılamak için SG02 (Gary Demir Döküm), SD21 (Sfero Döküm) ve SD20 (bir başka Sfero Döküm) sağlar. Doğru malzeme seçimi, madencilik çamur pompalarının işlevini kesinlikle yerine koyma sigortasıdır.

OEM Pompa Gövdesi, özel pompalama uygulama koşullarını karşılamak için müşteri talebine göre, uygulanabilir, SG01, SD20 ve SA05'dir.

 

Bulamaç Pompaları Satış Sonrası Hizmet
Bulamaç pompasının ıslak, pervane, kıvrım, FPL ek parçası, Boğaz kovanı, şaft kovanı gibi parçalar ıslandığı için tüketim parçalarıdır ve çok kısa sürede her zaman kaliteli çamur pompası parçaları sağlayabiliriz.

Ambalaj Taşıma Hizmetleri
Sipariş pompası boyutu göz önüne alındığında ve biz uzun mesafe yol ve okyanus nakliye sırasında yeterince güvenli olduğundan emin olmak için ihtiyacınıza göre dava veya palet sağlayabilir. kendi ihracat şirketi olan ve böylece hedefinize fabrikadan malların en iyi okyanus nakliye çözümü ve servisini bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Kurulum Hizmetleri
10 yıldan fazla bir süredir pompa tesisat işçilerine sahibiz ve herhangi bir yerinde uygulamadan haberdarız. Yurtdışı pompa kurulum hizmeti sağlayabilir ve pompa üretimi ve satışını bekleriz, yurtdışındaki pompa kurulumları yurtdışındaki sıradan müşterilerimiz tarafından gittikçe daha popüler hale gelmektedir.

Teknik Destek Hizmetleri
Teknik bilgi formu, Performans eğrisi, Genel düzenleme çizimi, Kullanım kılavuzu, kontrolünüz için 24. sırada gönderilecektir. Bu nedenle, herhangi bir ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


Hot Tags: çamur pompası kapak plakası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, satılık

Sorgulama

You Might Also Like