Dikey Çamur Pompası

Dikey Çamur Pompası

Dikey Bulamaç pompası Dikey bulamaç pompası, tek kademeli tek emişli dikey santrifüj pompadır. Sıvı, pompa şaftının ekseni boyunca 70 ° yönde dışarı akar. Ana bileşenler kıvrım, pervane, pompa koltuğu, pompa kutusu, destek silindiri, motor koltuğu, motor, vb ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Dikey Çamur pompası


Dikey çamur pompası tek kademeli tek emişli dikey santrifüj pompadır. Sıvı, pompa şaftının ekseni boyunca 70 ° yönde dışarı akar. Ana bileşenler sarmal, pervane, pompa koltuğu, pompa kutusu, destek silindiri, motor koltuğu, motor vb. Spiral kutu, pompa koltuğu, diğer akış geçiş parçaları, pervane somunu vb. direnci ve korozyon direnci ve işleme teknolojisi uygundur.

Pervane üç adet tek akorlu kavisli bıçak, yarı açık pervane veya vida tipi ve dövülebilir dökme demirdir, bu nedenle yüksek mukavemet ve korozyon direncine sahiptir: işlenmesi kolaydır, iyi trafik ve yüksek verime sahiptir. Üç tek yuvarlak çark, karıştırma kafasının geleneksel yapısını değiştirerek, su pompasının şaft gücünü azaltarak, motorun ve elektrik maliyetinin eşleşen maliyetinden tasarruf ederek karıştırmada çok iyi bir rol oynayabilir.

Pompa yatağı, şaft aşınmasını önlemek ve şaftın hizmet ömrünü uzatmak için dört çerçeve yağ keçesi veya mekanik salmastra ve mil kovanları ile donatılmıştır.

Dikey bulamaç pompası, küçük bir alanı kaplayan dikey veya eğik olarak kullanılabilir. Kıvrımın çalışması için çalışma ortamına gömülmesi gerekir. Su saptırma olmadan başlamak kolaydır. Dönüş yönü motorun ucundan saat yönünde olmalıdır.

Dikey bulamaç pompasının toplam uzunluğu çeşitli spesifikasyonlarla sağlanır, böylece kullanıcı onu kullanıma ve yerel koşullara göre seçebilir.

vertical slurry pump

Usages

1. Bu çöp depolama sızıntı suyu toplama kömür ve kömür yıkama tesisi kömür depolama çukur kullanılabilir ve kömür cürufu içeren yüksek konsantrasyonlu atık su deşarj edilebilir.

2. kullanılabilir belediye, kimyasal, baskı ve boyama, ilaç, gemi inşa, döküm, gıda ve diğer sanayi pompalamak kalın sıvı ve kirli

Çamur ve çakıl içeren sıvıyı kömür madenlerinden uzaklaştırmak için sıvı, macun, bataklık ve kentsel nehrin akan çamuru da kullanılabilir.

3. Bir hidrolik mekanizasyon hafriyat ünitesi oluşturmak için yüksek basınçlı su pompası ve su tabancası ile birleştirilirse, arazi seviyelendirme, tarama ve nehir kanallarının kazılması gibi küçük ölçekli su koruma projelerinin kazılması ve taşınması olarak kullanılabilir. göletler, şehirlerin hava savunma ve yeraltı çalışmaları.

4. İzabe tesisinin kireç çukurunda yüksek konsantrasyonlu atık su için kullanılır.

5. Taşıma ortamının akışı ve başı gibi parametreler kullanıcı tarafından seçilebilir (akış aralığı: 3m3 / h-800m3 / h, kafa aralığı: 5-300m).

vertical sump pump


yapı

structure

structure2

Hot Tags: dikey çamur pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like