Korozyon Dirençli Elastomer Karter Pompa

MSPR Korozyon Dirençli Elastomer Karter Pompa dikey, şaft tahrikli santrifüj çamur pompalarıdır. Pompalar, ortak karter derinliğine uyacak şekilde çeşitli standart boylarda mevcuttur.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

1. Ürün Açıklaması Korozyon Dirençli Elastomer Karter Pompa

MSP serisi ağır hizmet tipi karter pompaları, dikey, şaft tahrikli santrifüj çamur pompaları olup, aşındırıcı ve yüksek yoğunluklu bulamaçları sumps, çukurlar ve diğer dalgıç kaynaklardan aktarmak için tasarlanmıştır.


2. Korozyon Dirençli Elastomer Karter Pompa Of Konsollu Mil

Standart MSP pompaları, 2400 mm uzunluğa kadar çıkabilen bir şafta sahiptir. Dirsekli şaft, şaft sızdırmazlık gereksinimleri bulunmadığı ve tahrik ucu yataklarının pompalanan herhangi bir ürünle temas etmediği anlamına gelir. Bu, rulman arızası riskini azaltır ve pompaların ömrünü uzatır.


3. Ağır Islak Sonu

Karter çamur pompaları ıslak uç kısımları, olağanüstü aşınma direnci ve minimum korozyona sahip hizmet ömrü için yüksek kaliteli% 27 krom beyaz demir veya kauçuk kaplı çelikten üretilmiştir. Ağır hizmet tasarımı, yüksek yoğunluklu ve aşındırıcı çamurları pompalayabilir ve pervanenin geniş geçişleri, geniş bir yelpazedeki madencilik, işleme ve ağır sanayi uygulamalarında büyük parçacıkların tıkanma olmaksızın aktarılmasına izin verir.

Islak uç saplama mili seçenekleri, ağır iş uygulamalarına uyacak şekilde mevcuttur.


4. Korozyon Dirençli Elastomer Karter Pompa kolon ve deşarj boruları

Kolon ve boşaltma boruları, operatörlerin gereksinimlerine uygun bir dizi malzemede mevcuttur. Standart seçenekler arasında yumuşak çelik ve kauçuk kaplı yumuşak çelik bulunur. Kompozit seçenekler mevcuttur.


5. Korozyon Dirençli Elastomer Karter Pompasının Yapı Çizimi

Korozyon Dirençli Elastomer Karter Pump.jpg


6. Korozyon Dirençli Elastomer Karter Pompasının Performans Aralıkları

图片 9.png


7. Fotoğraf Korozyon Dirençli Elastomer Karter Pompa

Korozyon Dirençli Elastomer Karter Pompa (1) .jpgHot Tags: korozyona dayanıklı elastomer karter pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, satılık

Sorgulama

You Might Also Like