Büyük Kapasiteli Metal Gömme Pompa

Islak uç kısımları, olağanüstü aşınma direnci ve minimum korozyona sahip hizmet ömrü için yüksek kaliteli% 27 krom beyaz demir veya kauçuk kaplı çelikten üretilmiştir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

1. Ürün Açıklaması Büyük Kapasiteli Metal Monte Karter Pompası

MSP dalgıç çamur pompası dizisi, aşındırıcı büyük partikülleri ve yüksek yoğunluklu bulamaçları aktarmak için toplayıcılar ve çukurlar üzerinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Konsol tasarımlı olması, mil contasına veya su akışına gerek duymaz ve pompa bileşenlerine zarar vermeden uzun süre kuru olarak çalıştırılabilir.


2. Ağır Islak Son

Karter çamur pompaları ıslak uç kısımları, olağanüstü aşınma direnci ve minimum korozyona sahip hizmet ömrü için yüksek kaliteli% 27 krom beyaz demir veya kauçuk kaplı çelikten üretilmiştir. Ağır hizmet tasarımı, yüksek yoğunluklu ve aşındırıcı çamurları pompalayabilir ve pervanenin geniş geçişleri, geniş bir yelpazedeki madencilik, işleme ve ağır sanayi uygulamalarında büyük parçacıkların tıkanma olmaksızın aktarılmasına izin verir.


3. Büyük Kapasiteli Metal Gömme Pompa için Çıkarılabilir Süzgeçler

MSP karter pompaları tıkanmaları önlemek için kauçuk veya dökme demir üst süzgeçler ve dökme demir alt süzgeçler korku. Süzgeçler servis veya değiştirme için kolayca çıkarılır.


4. “L” Modelleri Genişletilmiş Şaft

Uzatılmış mil “L” modelinde, pompa derinliğini daha da genişleten ve bulamaçların daha derin toplamlardan ve çukurlardan geçişini sağlayan sütun yatakları ve şaft contası bulunmaktadır.


Büyük Kapasiteli Metal Gömme Pompasının 5. Performans Aralıkları

Akış hızı

4.8-350l / sn

Maks. kafa

40m

Maks. Çalışma basıncı

400 kPa

Maks. Katı boyutu

50mm

Deşarj

40-250mm

Pervane çapı

188-610mm

Motor boyutu

3-150kW

Çalışma hızı

350-2200rpm


Büyük Kapasiteli Metal Gömme Pompasının 6. Seçim Tablosu

Büyük Kapasiteli Metal Gömme Sump Pump.png


7. Detay Büyük Kapasiteli Metal Monte Karter Pompası Resimleri

Büyük Kapasiteli Metal Monte Karter Pump1.jpgHot Tags: büyük kapasiteli metal monte karter pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, satılık

Sorgulama

You Might Also Like