Dalgıç Çamur Pompası

Dalgıç çamur pompası madencilik, güç, metalurji, kömür, çevre koruma ve diğer endüstrilerde katı parçacıklar içeren aşındırıcı bulamaç taşımak için yaygın olarak kullanılmaktadır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Dalgıç çamur pompası için, ana tekerleğe ek olarak, pompa tabanına cüruf jetinde su ve katı parçacıklar karıştırılmış sıvı içine yerleştirilebilen bir karıştırma pervanesi eklenir. Bu şekilde, pompa yardımcı bir cihaz olmadan yüksek konsantrasyonlu sıvıyı taşıyabilir. Benzersiz sızdırmazlık cihazı, yağ haznesinin içindeki ve dışındaki basıncı etkili bir şekilde dengeleyebilir, böylece mekanik salmastranın her iki ucundaki basınç, mekanik salmastranın güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlayan ve hizmet ömrünü büyük ölçüde uzatan dengede tutulabilir. Dalgıç motor, kullanıcı gereksinimlerine göre su algılama, aşırı ısınma ve diğer koruma cihazlarını ekleyebilir, böylece pompa kötü koşullar altında uzun süreli güvenli çalışma sağlayabilir.


Çalışma prensibi

Dalgıç çamur pompası, pompa ve motorun koaksiyel bir gövdesidir. Pompa çalışırken, pompa pervanesi döndürmek için motor şaftı tarafından tahrik edilir ve enerji, katı madde akışını tahrik eden ve bulamaç naklini gerçekleştiren belirli bir akış hızı üretmek için bulamaç ortamına aktarılır.


Yapısal Özellikler

structure

1. Dalgıç çamur pompası kuru motor tipindedir. Motor, içinde yüksek basınçlı su ve kirliliğin motorun iç boşluğuna girmesini etkili bir şekilde önleyebilen mekanik salmastra ile yağ haznesi ile kapatılmıştır.

2. Ana pervaneye ek olarak, altta biriken çamuru ekstraksiyondan sonra türbülansa karıştırabilen bir karıştırma pervanesi vardır.

3. Pervane ve karıştırma pervanesi ve diğer ıslak uç parçaları, aşınmaya dayanıklı, korozyona dayanıklı, yüksek drenaj kapasitesine sahip ve daha büyük katı parçacıklar için izin verilen yüksek kromlu çelik dökümden yapılmıştır.

4. Motor emme sınırı, yüksek cüruf emme oranı, daha kapsamlı temizlik olmadan suya dalıyor.

5. Pervane tortu yüzeyine yakındır ve konsantrasyon, batma derinliği ile kontrol edilir. Ortam yoğunluğu, büyük olduğunda yardımcı cihaz ilave edilerek arttırılabilir.


Dalgıç Çamur Pompası Hizmet Koşulları

1. Ortam sıcaklığı 60 ° C'yi geçmemeli ve yanıcı veya patlayıcı gazlar içermemelidir.

2. Ortamdaki katı parçacıkların maksimum kütle konsantrasyonu: Kül 45%, cüruf 60%.

3. Ünitenin dalış derinliği: 20 metreden fazla olmamak kaydıyla, minimum dalış derinliği batık motora dayanmaktadır.

4. Ünitenin ortamdaki çalışma konumu dikeydir ve üst süspansiyon sabittir.


Uygulama

Dalgıç çamur pompası madencilik, güç, metalurji, kömür, çevre koruma ve diğer endüstrilerde katı parçacıklar içeren aşındırıcı bulamaç taşımak için yaygın olarak kullanılabilir. Metalurjik cevher hazırlama tesisi bulamaç nakliyesi, termik santral hidrolik kül çıkarma, kömür yıkama tesisi bulamacı ve ağır orta taşıma, nehir tarama, nehir tarama vb. Kimya endüstrisinde, kristal içeren bazı aşındırıcı bulamaçların taşınması da mümkündür.

submersible sludge pump application

Hot Tags: dalgıç çamur pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like