Yağ İstasyonlu Hidrolik Dalgıç Kum Pompası

Yağ İstasyonlu Hidrolik Dalgıç Kum Pompası

YSS serisi dalgıç bulamaç pompası, ağır hizmet tipi tasarlanmış, yüksek kromlu beyaz parçalar, mekanik salmastra düzeni ve pompa girişindeki karıştırıcı pervaneli. Kumları katılarla emebilir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yağ istasyonu ile hidrolik dalgıç kum pompası

SS serisi hidrolik tahrikli dalgıç bulamaç pompası, ajitasyon fonksiyonlu bir hidrolik makinedir, ürün mükemmel malzeme seçimi, gelişmiş yapı ve güçlü geçiş kabiliyetine sahiptir. Genellikle metalürji, madencilik, termik santraller, çelik, su arıtma, kum madenciliği, madencilik, limanlar, göller, göletler, göbeklerde kullanılan sediment, cüruf, tortu, cevher vb. ve tarama; Liman inşaatı ve nehir plajı dolgusu gibi tortu ortamları için emme ve taşıma, geleneksel çamur pompasının mükemmel bir alternatifidir. Tüm ekipman seti, Hidrolik Yağ Ünitesi, Ekskavatör, Yükleme makinesi ve benzeri gibi diğer ekipmanlarla esnek bir şekilde eşleştirilebilir. Güç kısıtlamaları, özellikle uzak alanlarda, esnek geçişler.

Bu ürün serisi, yabancı ileri teknolojiyi emerek tasarlanır ve üretilir. Suya daldırılabilir bulamaç pompanın her iki tarafına bir kesici alet takımı monte edin, tortu karıştırılabilir ve gevşetilebilir ve katı ortam pompanın emme ağzına taşınır. Benzersiz sızdırmazlık tertibatı, mekanik contanın güvenilirliğini sağlar ve servis ömrünü uzatır. Zorlu çalışma koşullarında uzun süreli stabil ve güvenli çalışma için hidrolik tahrikli yük özellikleri.

YSS serisi hidrolik dalgıç kum pompanın çalışma durumu ve avantajları

1.     Hidrolik sistem doğrudan dizel motor, motorlu hidrolik pompa istasyonu veya ekskavatör ve yükleyici ile çalıştırılabilir.

2.     Hidrolik yağın maksimum sıcaklığı 80 ° C'yi geçmemelidir, uzun süreli çalışma için zorlamalı soğutma için soğutma cihazı takması gerekir.

3.     Ortamdaki katı parçacıkların maksimum hacim konsantrasyonu% 60'a ulaşabilir.

4.     Pompayı tutmak harika dik konumda çalışırken , pompa sürekli çalışabilir.

5.     Hidrolik tahrik, mekanik ve elektrikli tahriklere göre birçok avantaja sahiptir.

1)     Engelleme, hasarsız aşırı yükleme, güçlü yük kapasitesi otomatik olarak aşırı yük koruması sağlayabilir;

1)     Cevher kumu, silt, döşeme katmanı, çoklu çakıl taşları vb. İçin uygundur;

2)     Hidrolik motor, hafif, tork bakımından büyük, küçük boyutlu, hareketsiz küçük ataletli ve hızlı tepki veren;

3)     Kullanımı ve kontrolü kolaydır, kademesiz bir hız ayarlaması sunar;

4)     Çalışma koşullarına göre, elektromekanik akışkan kombinasyonu ile hidrolik sistem otomasyon kontrolü ve uzaktan kumanda gerçekleştirilebilir.


YSS serisi hidrolik dalgıç kum pompası yapısı

Hidrolik Dalgıç Kum Pompası Yapısı

YSS Serisi Dalgıç Kum Pompası Yağ İstasyonu Fotoğraflı

Hidrolik Dalgıç Kum Pompası Resim Pompası


Hot Tags: petrol istasyonu ile hidrolik dalgıç kum pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like