HITACHI EX300 LC3 Ekskavatör için Hidrolik Kum Tarama Pompası

HITACHI EX300 LC3 Ekskavatör için Hidrolik Kum Tarama Pompası

HITACHI EX300 LC3 ekskavatör için hidrolik kum tarama pompası Çalışma koşulları: 1. Ekskavatörün hidrolik tahriki 120, 150, 220, 240 ve 300 gibi küçük, orta ve büyük ekskavatör serileri için uygundur. 2. Hidrolik istasyon tahriki, Bu pompada kullanılan hidrolik motor uygundur ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

HITACHI EX300 LC3 ekskavatör için hidrolik kum tarama pompası

Çalışma şartları:


1. Ekskavatörün hidrolik tahriki 120, 150, 220, 240 ve 300 gibi ekskavatörlerin küçük, orta ve büyük serileri için uygundur.


2. Hidrolik istasyon sürücüsü, bu pompada kullanılan hidrolik motor küçük, orta ve büyük seri hidrolik istasyonlar için uygundur.

submersible slurry pump5


Ana Özellikler:


1. Pompanın tabanı bir karıştırma cihazı ile donatılmıştır. Aynı zamanda, büyük katı maddelerin pompayı tıkamasını ve taşınmasını kolaylaştırmak için katı ve sıvıyı karıştırmasını önlemek için iki ayrı karıştırıcı veya büyük bir karıştırıcı karıştırıcı ile donatılabilir.

2. Pompa, partikül boyutu 50 mm'den az olan katı malzemeleri işleyebilir ve katı-sıvı ekstraksiyon konsantrasyonu elektrikli pompanınkinden daha yüksektir;

Not: Farklı çalışma koşulları nedeniyle, pompa çıkışı ayrıca işleme ortamı, saha çalışması ve taşıma mesafesine göre değişebilir.

3. Cihaz esas olarak ekskavatöre monte edilmiştir. Güç, ekskavatörün hidrolik istasyonu tarafından sağlanır. Serbest geçiş gerçekleştirebilir ve güç kaynağı dizel motordur. Uzak bölgelerde çalışırken güç rahatsızlığı sorununu çözebilir.

4. Aşırı akım parçaları: yani pompa gövdesi, pervane, koruma plakası ve karıştırma pervanesi yüksek krom alaşımından yapılmıştır. Diğer malzemeler özelleştirilebilir.

5, benzersiz bir sızdırmazlık cihazı kullanımı, makine mühür sık ​​sık değiştirilmesini önlemek için, iş verimliliğini artırmak.

1

Kullanır: Carter tarak gemisi tarama makinesi Hidrolik tahrik çamur kum pompası Dalgıç kum pompası


1. Çamuru ve çamuru keson ve su kuyularından boşaltın.

2, altın kum, demir kum, çelik kum, kuvars kumu, kuyruk kumu vb.

3. Sedimantasyon tankları, hidroelektrik santralleri, rezervuarlar, nehirler, enerji santralleri, batan kuyular, maden ocakları, balık havuzu çamuru ve tortu temizliği.

4, çeşitli santral uçucu kül, balçık çizin.

5. Sarı kumu nehrin, nehrin, gölün ve denizin dibinden boşaltın.

6. Daha büyük katı parçacıklar içeren diğer ortamları taşıyın.

7. Çeşitli su bulamaç işlemleri ile işlenen çeşitli katı bulamaç ürünlerini emer.

8. Nehir, göl ve denizlerde kum çıkarma.

9. Kömür madeni kül, balçık ve kömür bulamacı giderilir.

sand pump

Hot Tags: ex300 lc3 ekskavatör için hidrolik kum tarama pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like