Hidrolik Güç Ünitesi Tahrik Bulamaç Pompası

Hidrolik Güç Ünitesi Tahrik Bulamaç Pompası

Hidrolik güç ünitesi tahrikli çamur pompası Şu anda, Hidrolik güç ünitesi tahrikli çamur pompası esas olarak nehir tarama ve kum pompalama, mühendislik inşaat ve çamur, kum ve kum kıyı temizliği, kurumsal sedimantasyon tankı temizliği ve çalışma koşullarında kullanılır .. .
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Hidrolik güç ünitesi tahrikli çamur pompası

Şu anda, hidrolik güç ünitesi tahrikli çamur pompası ağırlıklı nehir tarama ve kum pompalama, mühendislik inşaat ve çamur uygulama, çamur ve kum kıyı temizliği, kurumsal sedimantasyon tankı temizleme çalışma ve diğer operasyonlar.

hydraulic pump with HPU

Model anlamı:

YSS350-35-75

350 - Nominal akış (m3 / h)

YSS - Hidrolik çamur pompası

30 - Nominal kaldırma (m)

75 - Anma gücü (kw)

Hidrolik güç ünitesi tahrikli çamur pompası ana özellikleri

1. pompanın alt bir karıştırma cihazı ile donatılmıştır, ve katı ve sıvı tamamen olabilir böylece pompa büyük katı maddeler tarafından engellenmesini önleyebilir, her iki tarafta ve birden çok tarafta ayrı karıştırıcılar ile donatılmış olabilir karışık, böylece işlemek daha uygundur.

2. Pompa parçacık boyutu 50 mm olan katı madde ile başa çıkabilir ve katı-sıvı ekstraksiyon konsantrasyonu% 70'den fazla olabilir;

Not: Farklı çalışma koşulları nedeniyle, pompanın çıkışı, tedavi ortamının, saha çalışmasının, taşıma mesafesinin ve diğer faktörlerin etkisiyle de değişebilir.

3. Cihaz esas olarak yüzen gövdeye monte edilir, güç, serbest geçişi gerçekleştirebilen hidrolik istasyon tarafından sağlanır ve güç kaynağı, uzak bölgelerde inşaat sırasında güç rahatsızlığı sorununu çözebilen dizel motordur.

4. Akış geçiş parçaları: yani pompa gövdesi, pervane, koruma plakası ve karıştırma pervanesi yüksek krom alaşımından yapılmıştır. Diğer malzemeler özelleştirilebilir.

5. benzersiz sızdırmazlık cihazı Benimsenmesi, sık sık makine mühür değiştirme önlemek, çalışma verimliliğini artırmak.

excavator dredging pump

Çalışma şartları:

1. hidrolik güç ünitesi tarafından tahrik, bu pompa kullanılan hidrolik motor hidrolik pompa istasyonları küçük, orta ve büyük serisi için uygundur.

2. Ekskavatör hidrolik tahrikli, bu pompa Caterpillar, Volvo, Komatsu, Hitachi, Sumitomo, Shengang, Doosan, Hyundai, XCMG, Sany, Yuchai gibi çeşitli markaların 120, 150, 200, 220, 240, 300 serisi ekskavatörler için uygundur , Liugong, Longgong, Zoomlion, Shanzhong, Lingong, Shanhe, Xiagong, Jingong, vb.

Hidrolik güç ünitesi tahrikli çamur pompasının ana kullanım alanları:

1. Liman ve nehir yollarının taranması ve tuzdan arındırılması.

2. Gemi taşımacılığı, kum pompalama, kanalizasyon çamurunun temizlenmesi.

3. İnşaat sırasında tortu ve çamur deşarjı, inşaat ve iskele yapımı sırasında drenaj.

4. fabrika temizler ve kum havuzu yerleşir, mayın temiz su depo tortu, nehir kanal tarak, sahil madencilik kum, rezervuar tortu temizler, kuyu yıkar vb.

5. kaldırmak çelik cürufu, atık cürufu, uçucu kül, kuyruklama cevheri, kömür yıkama, zenginleştirme, altın kaydırma, vb.

pump pontoon

Hot Tags: hidrolik güç ünitesi tahrikli çamur pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like