Ekskavatör Dalgıç Kum Bulamaç Pompası

Ekskavatör Dalgıç Kum Bulamaç Pompası

Ekskavatör dalgıç kum bulamaç pompası Açıklama Ekskavatör hidrolik tahrikli kum tarama pompası, geliştirdiğimiz yeni bir üründür. Esas olarak çok fazla su, çamur ve kazma için uygun olmadığında tutma kepçesinin yerini alan ekskavatör eki olarak kullanılır. Bu tahrik ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ekskavatör dalgıç kum bulamaç pompası

Açıklama


Ekskavatör hidrolik tahrikli kum tarama pompamız, geliştirdiğimiz yeni bir üründür. Esas olarak çok fazla su, çamur ve kazma için uygun olmadığında tutma kepçesinin yerini alan ekskavatör eki olarak kullanılır. Kum, çamur harcı vb. Pompalamak için ekskavatör hidrolik sistemi veya ayrı bir hidrolik istasyon tarafından tahrik edilir. Akış geçişi bileşenleri yüksek mukavemetli ve aşınmaya dayanıklı alaşımdan yapılmıştır.

Amfibi ekskavatöre, bataklık ekskavatörüne, tarama ekskavatörlerine veya kesici emme taraklarına, kova tarak tarak makinelerine vb. Eklenir.

Dalgıç karıştırıcı bulamaç pompası üreticisi olarak “MST”, bulamaç, çamur, silt veya kumun taşınması için tasarlar. “MST” dalgıç Bulamaç Pompası, ağır hizmete dayanıklı malzemelerin mükemmel bir birleşimidir, geniş kapalı çark ile değişken giriş tahrik gücü, ağır bulamaç, kum ve çakıl pompalamak için yeterli güce sahip yüksek akış kapasitesi sağlar. Yağ dolu yatak muhafazası derin su uygulamaları için iyidir.

% 27 veya% 26 krom beyaz demir karıştırıcı, büyük parçacıkları parçalayarak ve yüksek konsantrasyonlarda katı madde çalkalayarak bulamacın pompalanmasına yardımcı olur.

submersible slurry pump5

Özellikler


a) Aşınma parçalarının tümü aşınmaya dayanıklı malzemelerden yapılmıştır - krom alaşımı, bu nedenle pompalar daha iyi stabilite ve daha uzun servis ömrüne sahiptir.

b) Eşsiz mekanik sızdırmazlık tertibatı, elektrik motorunun yüksek basınçlı su ve kirliliklerden korunmasını sağlayabilir, böylece yüksek emiş verimi sağlanabilir.

c) Kolay kurulum, kullanım ve maliyet tasarrufu, çünkü ek vakum pompası veya pompa yuvası gerekmez.

d) Ana pervaneye ek olarak, çamuru kırmaya ve karıştırmaya yardımcı olmak için bir çift ajitasyon pervanesi donatılmıştır.

e) Tüm kullanım ve bakım süreci boyunca profesyonel teknoloji desteği sağlanmaktadır.

1

Servis şartları


a) Güç kaynağı: ekskavatör veya hidrolik güç ünitesi.

b) Ortamın sıcaklığı: Ortamın sıcaklığı 60 Santigrat'ı aşamaz ve ortam yanıcı veya patlayıcı gazlar içermez.

c) Katı partikülün maksimum ağırlık yoğunluğu: Ortamdaki katı partiküllerin maksimum ağırlık konsantrasyonu: külün maksimum ağırlık konsantrasyonu% 45 ve cürufun maksimum ağırlık konsantrasyonu% 60'tır.

d) Su altında kalan derinlik: en fazla 35 metre.

e) Ünite orta derecede dikey olarak çalışır ve çalışma durumu süreklidir.

2


Hot Tags: ekskavatör dalgıç kum bulamaç pompa, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like