Ekskavatör Hidrolik Katı Parçacıklar Dalgıç Bulamaç Pompası

Ekskavatör hidrolik katı parçacıklar dalgıç çamur pompası enerji tasarrufu özellikleri ile yüksek verimlilik, düşük gürültü ve uzun ömürlüdür.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ürün Özellikleri:

1, kablo dayanıklı, su geçirmez: kirliliğe dayanıklı ağır kauçuk kılıflı esnek kablo, reçine perfüzyon, sabit basınç, hiçbir gerginlik, uzun vadeli ve güvenilir.

2, çift mühür, çift koruma: çift makine mühür serisi yapılandırma, gerçekten çift koruma elde, motor güvenliği sağlamak.

3, çok kanallı algılama, çok kanallı koruma: kontrol kabini, yağ-su probu, şamandıra anahtarı ile donatılmış, gerçek zamanlı algılama yapabilir ve alarm, kapatma, arıza sinyali tutma fonksiyonları sağlayabilir, böylece dalgıç motor güvenli olabilir ve güvenilir.

4, kolay bakım: çift kılavuz raylı bağlantı cihazı sualtı işlemi, uygun bakım ve emek tasarrufu olmadan pompa kalkış ve iniş yapmak için kullanılabilir ve özel elektrik kontrol kabini otomatik alarm, kapatma işlevlerini gerçekleştirebilir ve arıza sinyalinin tutulması Bakım verimliliğini büyük ölçüde artırabilir.

5, tam çalışma koşulları: aşırı yük olmadan tam çalışma koşullarında özel hidrolik tasarım pompa kullanımı.


Çalışma şartları:

Akış hızı: 6 ~ 180M 3 / s

Kafa: 3 ~ 17m

Hız: 1450 ~ 2900 R / dak

Ortam sıcaklığı t: ≤ + 40 ° C

Orta sıcaklık: -15 ° C ~ + 60 ° C

Orta yoğunluk: .31.3 x 103kg / M 3

Orta PH aralığı: 5 ~ 9

Sistem çalışma basıncı: ≤0.6 MPA


Verim

performance curve


Ana Özellikler:

1. Pompanın tabanı bir karıştırma cihazı ile donatılmıştır ve pompa her iki tarafta ayrı karıştırıcılar ile donatılabilir veya pompanın büyük bir katı kütle tarafından engellenmesini önleyebilen büyük bir karıştırıcı kafesi ile monte edilebilir. katı ve sıvı tamamen karıştırılır, böylece kullanımı kolaylaştırır.

2. Bu pompa 50mm parçacık çapı içinde katı madde ile başa çıkabilir, katı-sıvı ekstraksiyon konsantrasyonu elektrikli pompa daha yüksektir.

3. Cihaz esas olarak ekskavatöre monte edilir, güç ekskavatörün hidrolik istasyonu tarafından sağlanır, ücretsiz transfer gerçekleştirilebilir ve güç kaynağı bir dizel motordur.

4. Islak uç parçaları: pompa gövdesi, pervane, plaka, karıştırma pervanesi yüksek krom alaşımıdır. Diğer malzemeler özelleştirilebilir.

5. benzersiz sızdırmazlık cihazı Benimsenmesi, sık sık makine mühür değişiklik önlemek, iş verimliliğini artırmak.

Not: Farklı çalışma koşulları nedeniyle, pompa çıkışı ayrıca ortamın, saha çalışmasının, iletim mesafesinin ve diğer faktörlerin tedavisine göre değişebilir.


Uygulamaları:

1. Açık kesonlardan ve kuyulardan çamur ve çamur emdirin.

2. altın için kaydırma, pompalama demir kum, pompalama çelik kum, pompalama kuvars kumu, atık, vb.

Sedimantasyon tankları, hidroelektrik santralleri, rezervuarlar, nehirler, enerji santralleri, açık kesonlar, madenler, balık havuzları çamuru ve tortu temizleme.

4. her türlü Absorbe santral uçucu kül, kömür balçık.

5. Nehirlerin, göllerin ve denizlerin altından sarı kumu eminiz.

6. Daha büyük katılar içeren diğer ortamları taşıyın.

7. her türlü absorbe katı çamur ürünleri çeşitli su bulamaç işlemleri.

8. Nehirlerde, göllerde, denizlerde ve diğer sularda kum pompalama.

9. Kömür cüruflarının, balçık ve kömür bulamacının giderilmesi.


Hot Tags: ekskavatör hidrolik katı parçacıklar dalgıç çamur pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like