110KW Döner Karıştırıcılı Kum Tarama Pompası

110KW Döner Karıştırıcılı Kum Tarama Pompası

1. elektrik veya hidrolik 2. paslanmaz çelik veya sertleştirmek yüksek krom malzeme 3. kum için dalgıç pompa
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

110KW dönen karıştırıcılı kum tarama pompası

Ürün özeti

Dayanıklı elektrikli dalgıç çamur pompaları, aşındırıcı ve yüksek yoğunluklu bulamacın transferi için çok yönlü ve sağlam çözüm


Uygulama alanı:

madencilik, inşaat, sanayi ve diğer ağır hizmet uygulamalarında.

Teknik veri

80-400mm deşarjdan pompalar mevcuttur

pompalar 23-2400m3 / s akış hızlarına sahiptir

64 metreye kadar kafa

pompa katı maksimum 60mm boyutunda aktarabilir

Ürün özelliği

1) Büyük kesim su boşluğu

Pompa gövdesi, büyük katıların kolay geçişini sağlayan ve servis ömrünü ve enerji tasarrufunu iyileştirmek için aşınmayı ve erozyonu azaltan büyük bir kesme suyu boşluğuna sahiptir.

2) İntegral karıştırıcı

% 27 krom beyaz demir karıştırıcı, büyük partikülleri parçalayarak ve yüksek konsantrasyonlarda katı madde karıştırarak bulamacın pompalanmasına yardımcı olur.

3) ağır inşaat

Pompa gövdesi, pervane, arka plaka ve karıştırıcı, yüksek kaliteli% 27 krom beyaz demirden yapılmıştır. Ağır hizmet uygulamalarında sürekli kullanıma dayanabilen ve SS pompaların aşındırıcı ve yoğun bulamacı aktarmasına izin veren son derece sağlam bir yapı malzemesidir.


4) Motor yalıtımı

F sınıfı, 40 ° C'ye kadar olan sıcaklıklarda ağır hizmet uygulamalarında güvenilir çalışma sağlamak için kullanılır, sıcaklık 70 ° C'ye kadar olduğunda H sınıfı motor yalıtımı kullanılabilir.


5) upport çerçeve ve süzgeç

Yuvarlak tabanlı ve lekeli ağır hizmet tipi yumuşak çelik çerçeve, tıkanmaları önlerken mükemmel stabilite ve dayanıklılık sağlar.


6) Çift mekanik salmastra

Elektrik motoru ve ıslak uç arasında mükemmel şaft sızdırmazlığı sağlar. Contalar yağ banyosu ile yağlanır ve ıslak uçta karbon veya seramik conta yüzeyleri ve tahrik ucunda tungsten seramik yüzey bulunur, bu da servis ömrünü uzatabilir

7) Yağ haznesi sızıntı probu

Yağ haznesi, su / yağ oranının çok yüksek olduğunu tespit eden ve hasarı önlemek için motoru otomatik olarak kapatan bir su kaçağı probu içerir.

8) Motor şamandıra anahtarı

Motorun altında bir şamandıra anahtarı bulunur, suyun girişini tespit edebilir ve hasarı önlemek için motoru kapatabilir

9) Motor sıcaklık sensörleri

Sıcaklık ayarı şeklin ötesinde olduğunda ve motorları kapatabildiğinde, sıcaklık sensörü motor statorunda bulunur.

10) Baskı yatağı sensörleri

Aşırı sıcaklık ve su girişini tespit etmek ve motorları kapatmak için sıcaklık ve nem sensörleri motor baskı yataklarında bulunur.

11) İsteğe bağlı harici soğutma

Motor soğutmasını sağlamak için yüksek sıcaklık uygulamalarında harici su kaynağı ile soğutma ceketleri sağlanabilir


Kum tarama pompası çalışma projesi

详情图片4Hot Tags: Dönen karıştırıcı ile 110kw kum tarama pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan satış, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like