Aşınmaya Dayanıklı Elektiklik Yatay Bulamaç Pompası

Aşınmaya Dayanıklı Elektiklik Yatay Bulamaç Pompası

Metal astarlı ve pervaneli MAH serisi bulamaç pompası, madencilik endüstrisindeki en yaygın çamur pompası tasarımı ile% 100 değiştirilebilir, aşındırıcı ve yüksek yoğunluklu bulamaçları aktarabilir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

aşınmaya dayanıklı elektrik yatay çamur pompası

Genel bilgi

MAHsurur pompası katı parçacıklar içeren sıvıyı pompalamak için tasarlanmış bir pompa türüdür. Bulamaç pompaları, katıların konsantrasyonuna, katı parçacıkların büyüklüğüne, katı parçacıkların şekline ve çözeltinin bileşimine göre değişen çoklu bulamaç tipine ayarlamak için tasarım ve yapıdaki değişiklikleri değiştirir. Bulamaç pompası sıvı pompalarından daha sağlamdır; aşınmaya bağlı aşınmaya dayanmak için kurban malzeme ve değiştirilebilir aşınma parçaları eklediler.

Pompa malzemesi

Bulamaç pompaları,aşındırıcımadencilik, tarama ve çelik gibi endüstrilerdeki katı maddeler. Genellikle ağır aşınan ve ağır hizmet tipi kullanımlar için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Madencilik işlemine bağlı olarak, bazı bulamaçlar aşındırıcıdır, bu da bir zorluk oluşturur, çünkü paslanmaz çelik gibi korozyona dayanıklı malzemeler yüksek demir çeliğinden daha yumuşaktır.

Bulamaç pompaları oluşturmak için kullanılan en yaygın metal alaşımı, daha az kırılgan hale getirmek için% 25 krom ilave edilmiş temel olarak beyaz demir olan&"yüksek krom GG" olarak bilinir.

Kauçuk hat muhafazaları ayrıca katı parçacıkların küçük olduğu belirli uygulamalar için de kullanılır.


拼图Bulamaç pompasının teknik verileri

微信截图_20200720173249


Suitbale bulamaç pompası nasıl seçilir?

Bulamaç pompalarının seçimi, su ve sıvılar için pompa seçiminden daha zordur.

Çalışma noktasındaki birçok faktör ve düzeltme, fren beygir gücünü ve aşınmayı etkiler.

Kök-dinamik Santrifüj Bulamaç Pompaları, bulamaç pompalarının hesaplanması için yöntemler sağlar.

Çarkın çevresel hızı, bulamaç pompalarının ana özelliklerinden ve sınıflandırılmasından biridir.

Katıların yüksek aşınması nedeniyle hizmette makul bir ömür sağlamak için hız, bulamaç tipi sınıflandırmasına (aşınma sınıflandırması) uygun olmalıdır.

Uygun bir bulamaç pompası seçmeden önce mühendisler kapasite, kafa, katı taşıma kapasitesi, verimlilik ve güç, hız veNPSHHot Tags: aşınmaya dayanıklı elektrik yatay çamur pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like