Kauçuk Astar Bulamaç Pompası

Kauçuk astar bulamaç pompası, kauçuk astarlı bulamaç pompası doğal kauçuk veya nitril doğal ıslak parçalar yapılır. Milestone, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli kauçuk bulamaç pompaları tedarik etmektedir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kilometre taşı kauçuk astar bulamaç pompaları, madencilik, kağıt hamuru ve kağıt ve kirlilik azaltımındaki en zorlu uygulamalarla mücadele etme konusunda asırlık bir taahhüdü yansıtmaktadır. Çoğu kauçuk astarlı bulamaç pompası, bölünmüş kıvrımlı tip kauçuk astarlar kullanır, biri çerçeve plakası astarı ve diğeri kapak plakası astarıdır, bu yapı değişimi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

rubber slurry pump

MAH pompası ve MAHR pompası arasındaki temel fark, doğal kauçuk, kloropren kauçuk veya diğer aşınmaya dayanıklı kauçuklar olan ıslak parçaların malzemesidir. MAHR Kauçuk astar bulamaç pompaları, keskin kenarları olmayan küçük parçacık boyutlu güçlü aşındırıcı veya aşındırıcı bulamaçların verilmesinde daha uygundur.

İnşaat agrega endüstrisi, çamuru ince kumdan kaba agregaya kadar çeşitli şekillerde taşır.

İnce partikül kumu son derece aşındırıcı olabilir ve genellikle bir bulamaç pompasını hızla aşındırır. Pompanın performansını etkileyebilecek kaba agregaların özellikleri, boru hattında aşırı sürtünme oluşturan ince malzemelerle boyut, şekil ve yüzey dokusu ve partikül boyutlarının derecelendirilmesidir.


Kauçuk astar çamur pompaları teknik veriler:

Çalışma Sınırları

Uygulamalar

Q m³/h

3,865

§ maden işleme

§ ince birincil değirmen öğütme

§ kimyasal bulamaç servisi

§ posa

§ ikincil taşlama

§ fabrika içi süreçler

§ Kum ve çakıl

§ kömür hazırlama

H m

50'ye kadar

p çubuğu

16'ya kadar

T ºC

20120'ye kadar


Kauçuk astar bulamaç pompasının faydaları:

  • Kauçuk, diğer aşınma astar malzemelerinden daha hafif ve daha esnektir. Bu, hızlı ve verimli bir şekilde kaldırılması ve takılması daha kolay olduğu için kurulumda yardımcı olur; şantiyede çalışanların sağlığı ve güvenliği için olumlu bir sonuç.

  • Güçlü tasarım - kauçuk kaplama özel malzemelerden yapılmıştır ve rakiplerinden daha yüksek korozyon ve aşınma toleransına sahiptir.

  • Bulamaç pompalaması için mükemmel - İyi bir bulamaç pompası oluşturmak için sadece kauçuk kaplama pompaları mukavemet ve korozyon direncine sahiptir.

  • Onarılabilir - Kauçuk astarlı pompalar onarılabilir, sadece gömlekleri değiştirin.

  • Kendi gereksinimlerinize bağlı olarak expeller, mekanik veya salmastra kullanılabilir.

  • Tahliye portu 45 derecelik bir aralıkta konumlandırılabilir ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak 8 farklı konuma yönlendirilebilir.


Hot Tags: kauçuk astar çamur pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan satış, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like