Kauçuk Kaplı Santrifüj Bulamaç Pompası

Kauçuk kaplı santrifüj çamur pompası çeşitli astar boyutu ile uzun ömürlü hizmet için kauçuk astarlı ve aşınmaya dayanıklıdır. Kauçuk kaplı bulamaç pompaları, madencilik, mineral işleme ve enerji üretimi gibi dünya çapında endüstrilerde kullanılmaktadır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kauçuk Kaplı Santrifüj Bulamaç Pompası

Kauçuk Kaplı Santrifüj Bulamaç Pompası Kısa Tanıtım

Kauçuk Kaplı Santrifüj Bulamaç Pompaları, madencilik, kağıt hamuru ve kağıt ve kirlilik azaltmada en zorlu görevlerde bulunan kauçuk kaplı pompalardır. Korozyon ve aşınmaya dayanıklı elastomerik gömlekleri ile kauçuk kaplı santrifüj çamur pompası çeşitli doğal ve sentetik kauçuklarda belirtilmiştir.

kauçuk kaplı bulamaç pompaları.jpg


Kauçuk Kaplı Santrifüj Bulamaç Pompası Uygulaması

  • Cevher ve cevher işleme

  • Atık bertarafı

  • Toprak yıkama ve iyileştirme

  • Beton yıkama

  • Aşındırıcı katılar

kauçuk kaplı bulamaç pompası application.jpg


Kauçuk Kaplı Santrifüj Bulamaç Pompası Şartname

图片 1.png


Çizgili Santrifüj Çamur Pompası Üretimi

kauçuk kaplı slurry pump.jpg üretimi

Bulamaç Pompası için Kum Kalıplama --- Bulamaç Pompa Döküm --- Pompa Isıl İşlem --- Pompa Parça İşleme --- Bulamaç Pompa Meclisi --- Bulamaç Pompası Testi

kauçuk kaplı bulamaç pompası parts.jpg


Yatay Ağır Çöktürme Pompası Gönderi

shipment.jpg


SSS

S: Uygun bir pompayı nasıl seçebilirim?

C: Uygun bir pompa seçmek için, öncelikle pompalama sıvısını onaylayın: temiz su, aşındırıcı su, atık su veya bulamaç. İkinci olarak, pompa parametrelerini onaylayın: KAPSAM, KAFA, ÖZEL GRAVİTE, YOĞUNLUK, EKT.

S: Pompa ile hangi gücü sağlayabilirsiniz?

A: Biz elektrik motoru veya dizel motor tarafından desteklenen pompaları müşterinin isteği olarak sağlayabilmektedir. Lütfen yerel endüstri voltajınızı doğrulayın: __V / __ Hz / 3 fazı.

S: Teklif almak istiyorsam size hangi bilgileri bildirmeliyim?

A: Pompa kapasitesi, pompa kafası, orta, orta sıcaklık, pompa malzemesi, mümkünse, mümkünse, şimdi de kullandığınız pompa modelini sağlayın, fiyat, pompa modeline göre çalışacaktır, değilse, ilgili olanları tavsiye ederiz referans için ürün.

S: ADEDI, Ödeme Süresi ve Teslimat Süresi Nedir?

A: pompa için ADEDI: 1 TAKıM

Yedek parça için ADEDI: 10 parça

Ödeme Dönemi: T / T, L / C, Western Union, Paypal

Kurşun Süresi: genel olarak bulamaç pompaları için 7 iş günü, su pompası için 15 iş günüHot Tags: kauçuk kaplı santrifüj çamur pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, satılık

Sorgulama

You Might Also Like