Yatay Yüksek Kafa Madeni Susuzlaştırma Pompası

Yatay Yüksek Kafa Madeni Susuzlaştırma Pompası

Çok yönlü, tamamen astarlı MAH & MAHR, pompanın müşterinin özel uygulamasına göre uyarlanmasını sağlayan çok çeşitli conta ve astar konfigürasyonları sunar.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yatay Yüksek Kafa Madeni Susuzlaştırma Pompası

Yatay Yüksek Kafa Madeni Susuzlaştırma Pompası Giriş

MAH / MAHR serisi çamur pompası, tek kademeli yatay santrifüj pompadır. Metalurjik, madencilik, kömür, elektrik, inşaat malzemeleri ve diğer endüstriyel sektörler için askıya alınmış katı parçacıklar içeren sıvıları taşıyan ağır hizmet tipi pompalardır. İnce tortular, kül, kül, çimento, toprak, kum ve diğer güçlü sertlik, güçlü aşınma, yüksek konsantrasyonlu bulamaç gibi. Taşınacak katı-sıvı karışımın sıcaklığı genellikle 80 ° C'yi aşmaz ve ağırlık konsantrasyonu% 60'a ulaşabilir.

Slurry Pump.jpg

MAH / MAHR Bulamaç Pompasının Çalışma Durumu

Kapasite: Q = 12 ~ 5400m³ / s

Kafa: H = 6 ~ 118m

Bulamaç Yoğunluğu: ≤% 60

Sıcaklık: ≤80 ℃ genellikle ve ≤110 ℃

Hız: elektrik motoru ile bağlantılı 2900/1480/980/730/590 r / dak yönetti

Diğer tahrik tipi için, müşterilerin isteği ile karar verdi.

MAH / MAHR Yüksek Kafa Madeni Susuzlaştırma Pompasının Tasarım Özellikleri

• Yatak montajı - Kısa çaplı büyük çaplı bir mil, sapmayı en aza indirir ve uzun rulman ömrüne katkıda bulunur. Kartuş tip muhafazasını çerçevede tutmak için sadece dört cıvata gereklidir.

• Gömlekler - Kolay takılıp çıkarılabilen astarlar, tutturulmamış, yapıştırılmış, gövdeye, pozitif bağlantı ve bakım kolaylığı için cıvatalıdır. Sert metal astarlar, basınçla kalıplanmış elastomerler ile tamamen değiştirilebilir. Elastomer conta tüm astar bağlantılarını geri çevirir.

• Muhafaza - Dökme veya sünek demirin dış takviye kaburgalarına sahip kasa yarıları, yüksek çalışma basıncı özellikleri ve ek bir güvenlik önlemi sağlar.

• Pervane - Ön ve arka örtüler, sirkülasyon ve conta kirlenmesini azaltan pompa çıkış kanatlarına sahiptir. Sert metal ve kalıplanmış elastomer pervaneler tamamen değiştirilebilir. Pervane dişlerinde dökme, kesici uç veya somun gerektirmez. Yüksek verim ve yüksek kafa tasarımları da mevcuttur.

• Throatbush - Aşınma ve basit sökme sırasında pozitif hassas hizalama sağlamak için konik eşleşen yüzlerin kullanılmasıyla aşınma azaltılır ve bakım basitleştirilir.

• Tek parça çerçeve - Çok sağlam tek parça bir çerçeve, kartuş tipi yatak ve mil düzeneğini bir araya getirir. Çark boşluğunun kolayca ayarlanması için yatak yuvasının altında harici bir pervane ayarlama mekanizması bulunmaktadır.


MAH / MAHR Bulamaç Pompası Yapısı


image.png

MAH / MAHR Bulamaç Pompası için Conta Düzenlemeleri

pump seal arrangement.jpg

Kilometre taşı pompaları , conta düzenlemelerinin tam olarak değiştirilebilmesini sağlar .

Tam boy, düşük akışlı, santrifüjlü veya mekanik contalar, herhangi bir boyuttaki pompaya takılabilir.

Mil kovanı

Sertleştirilmiş veya seramik kaplı paslanmaz malzemeden imal edilmiş, her iki uçtaki o-ring contalarla imal edilen kolayca çıkarılabilir bir şaft bileziği, şaftı aşındırıcı veya aşındırıcı kirleticilerden korur.

Hi-Seal

Çoğu uygulamada “Hi-Seal” ekspresör tasarımı kullanılarak harici salmastra sızdırmazlık suyu önlenir.

Kızarma suyunun kaçınılmaz olduğu yerlerde, kısıtlanmış akış bezleri bunu minimumda tutar.

Mekanik mühür

Birçok uygulama için mevcut olan, tek veya çift mekanik salmastralar geleneksel bir contaya alternatif olarak sunulabilir.

Yüksek Kafa Madeni Susuzlaştırma Pompasının Temiz Su Performans Eğrisi

photobank (1).jpg

photobank (2).jpg

Hot Tags: yatay yüksek kafa maden susuzlaştırma pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, satılık

Sorgulama

You Might Also Like