Yatay Santrifüj Altın Kül Bulamaç Pompası

Yatay Santrifüj Altın Kül Bulamaç Pompası

Yatay santrifüjlü altın kül bulamaç pompası Milestone MAH serisi bulamaç pompaları, madencilik ve ağır sanayideki aşındırıcı ve yüksek yoğunluklu bulamaçları işlemek için tasarlanmış ağır hizmet tipi yatay bulamaç pompalarıdır. MAH yüksek yoğunluklu bulamaç pompaları, 1 inç ila 18 inç boşaltma aralığında boyutlarda ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yatay santrifüj altın kül bulamaç pompası

Milestone MAH serisi bulamaç pompaları, madencilik ve ağır sanayide aşındırıcı ve yüksek yoğunluklu bulamaçları işlemek için tasarlanmış ağır hizmet tipi yatay bulamaç pompalardır.
MAH yüksek yoğunluklu bulamaç pompaları, 1 inç ila 18 inç deşarj arasında değişen boyutlarda mevcuttur ve 10,8 ila 6500 m³ / saat debili ve yüksek kafa modelleri için 125 metreye kadar çıkabilen yüksek verimlilik performansına sahiptir.
Tüm bulamaç pompalarımız, madencilik endüstrisi tarafından kullanılan en yaygın bulamaç pompa ile% 100 tamamen değiştirilebilir şekilde tasarlanmıştır.

Horizontal centrifugal gold ash slurry pump

Aşınmaya dayanıklı bulamaç pompanın avantajları

 

1. Tasarım . Çok aşındırıcı, yüksek yoğunluklu bulamacın minimum bakım gereksinimi ile sürekli pompalanması ve seri olarak Multistage uygulanabilir.

2. Çıkış kurulumu . Pompa çıkışının konumları, farklı gereksinimlere göre 45 ° aralıklarla yerleştirilebilir.

3. Islak uç parçalar . Hem metal hem de kauçuk astarlar ve çarklar veya bunların her ikisinin bir kombinasyonu, kullanımı kolaylaştırmak için aynı pompa içinde değiştirilebilir.

4. Mühürler . MAH konsol, yatay ve santrifüj pompa milleri salmastra contaları veya santrifüj tipi contalar ile kapatılabilir.

5. Bakım . Çıkarılabilir kartuş tipi gresle yağlanmış yatak takımı yerinde pompa tabanı ile değiştirilebilir.

MAH Temiz Su Performansı

Performance curves
Pompa yapısı


MAH
Uygulama


application

Hot Tags: yatay santrifüjlü altın kül bulamaç pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like