İnce Kuyruk İşleme Merkezkaç Bulamaç Pompası

İnce kuyruk işleme santrifüj çamur pompaları, madencilik endüstrisinde en yaygın çamur pompası tasarımı ile% 100 değiştirilebilir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

1. İnce Kuyruk Işleme Santrifüj Slurry Pompası Ürün Giriş

MAH serisi santrifüj küçük hat bulamaç Pompa madencilik ve ağır sanayi aşındırıcı ve yüksek yoğunluklu bulamaç işlemek için tasarlanmış ağır yatay metal kaplı bulamaç pompaları.

Pompalar 1 inç ila 18 inç deşarj arasında değişen boyutlarda mevcuttur ve 10.5 ila 6500m 3 / s akış hızlarına ve yüksek kafa modelleri için 125 metreye kadar yüksek performansa sahiptir.

İnce kuyruk işleme santrifüj çamur pompaları, ağır hizmet uygulamalarında güvenilirlik ve uzun hizmet ömrü sağlamak için en yüksek kalitede malzemeler kullanılarak üretilmektedir.


2. Aşınma Astarları

Spesifik uygulamaların ve bulamaç tiplerinin gereksinimlerine uyacak şekilde% 27 krom beyaz demir, kauçuk veya üretan içinde değiştirilebilir yıpranma kılıfları mevcuttur. Ön kapak plakası cıvatalarının sökülmesi ve ön kapağın kaymasıyla gerektiğinde aşınma kılıfları kolayca değiştirilebilir. Bu, minimum bakım süresi ve bakım personeli için basit hizmet sağlar.

İnce Kuyruk İşleme İşleme Santrifüj Slurry Pump.jpg


3. Çarklar

Pervane, devridaimi önlemek için arka yüzündeki pumpout kanatlarına sahiptir. Pervaneler, pompalanan ürünün gereksinimlerine uyacak şekilde% 27 krom beyaz demir veya kauçukta mevcuttur ve ön kapak plakası cıvatalarını sökerek ve ön kapağı kaydırarak kolayca erişilebilir.

Bulamaç Pompası Impeller.jpg


4. Expeller

MAH Fine Tailing Processing Santrifüj Bulamaç Pompaları, standart olarak bir sızdırmazlık elemanı ile donatılmıştır ve bu da sızdırmazlık yüzey basıncını düşürür ve sızdırmazlık ömrünü uzatmak ve pervane aşınmasını azaltmak için yeniden dolaşımını azaltır.


5. Fine Tailing Processing Santrifüj Çamur Pompası Performans Aralıkları

图片 5.png

图片 4.png6. Metal Bulamaç Pompa Malzemeleri

图片 3.png


7. Fine Tailing Processing Santrifüj Bulamaç Pompası Fotoğraf

bulamaç pump.jpgHot Tags: ince kuyruk işleme santrifüj çamur pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, satılık

Sorgulama

You Might Also Like