Ağır Hizmet Motor Tahrikli Çamur Pompası

Dizel motorla çalışan ağır hizmet tipi çamur pompası
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ağır hizmet motorlu çamur pompası

Takdim etmek

Bulamaç pompası çalışma prensibi bakımından santrifüj pompaya aittir. Kavramsal olarak, santrifüj kuvveti (pompanın pervanesinin dönüşü) sayesinde katı-sıvı karışık ortamın enerjisini artıran ve enerjiyi kinetik enerjiye ve ortamın potansiyel enerjisine dönüştüren bir tür makineyi ifade eder. Temelde uygulanabilir: madencilik, santral, tarama, metalurji, kimya sanayi, yapı malzemeleri, petrol ve diğer sanayi. Bulamaç pompasının adı, taşıma ortamı açısından ayrılmış bir tür santrifüj pompadır. Ayrıca bulamaç pompası, farklı açılardan farklı tiplere ayrılabilir. Su pompalamaya ek olarak, pompa ayrıca gaz, katı, katı-sıvı karışımı - mineral toz çamurunu da pompalayabilir! Bulamaç pompasının güç tüketimi, yağ tüketiminin büyük bir kısmını oluşturur. Su pompasının enerji tasarrufu durumu, ülke ekonomisi üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Dizel motor bulamaç pompası sadece enerji tasarruflu bağlantıda aktif bir rol oynamakla kalmaz, aynı zamanda termal güç üretiminin emisyon azaltma sürecinde de önemli bir rol oynar. Bulamaç pompası, benzer ürünlerden sadece% 4 -% 8 enerji tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda pusun atmosferinin "sihirli pençesine" de katkıda bulunur.

Slurry pump

Pompa özellikleri detay:

model 6x4D-MAHR
Akış 30-90L / sn
baş 15-45m
hız 800-1350rpm
Maksimum parçacık boyutu 33mm

Malzeme

çerçeve Dökme demir
şaft 4140 yüksek gerilimli çelik
Rulman tertibatı Timkin
Mil kovanı 420 paslanmaz çelik
kasa Dökme demir
Çark Silgi
Çerçeve plakası astarı parçası Silgi
Boğaz çalısı Silgi
Kapak plakası Dökme demir

Yapısı:

AHR exploded view

Uygulama:

  • İki aşamalı öğütme ve müteakip bulamaç taşıma ve siklon besleme. (Orta maden ve konsantre)

  • kıvam arttırıcı pompa

  • Yüksek kaldırma atık taşımacılığı

  • filtre basın besleme pompası

  • yüzdürme köpük teslimi

泵 应用

Bulamaç pompasının bakımı sırasında aşağıdaki noktalara dikkat edilmelidir:

(1) Yatak suyu basıncı ve su hacmi gereklilikleri karşılamalı ve salmastranın sızıntısına neden olmamak için salmastranın sıkılığı herhangi bir zamanda ayarlanmalı (veya değiştirilmelidir). Ve mil kovanını zamanında değiştirin.

(2) Yatağı değiştirirken, rulman tertibatında toz olmadığından ve yağlama yağının temiz olduğundan emin olun. Pompa çalışırken, yatak sıcaklığı genellikle 60-65 ℃ değerinden fazla değildir ve maksimum sıcaklık 75 ℃ değerinden fazla değildir.

(3) Ünitenin ve pompanın koaksiyelliğini sağlamak için, kaplindeki elastik pedin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olun ve hasardan sonra zamanında değiştirin.

(4) Pompa bileşenlerinin ve boru hattı sisteminin doğru, sağlam ve güvenilir bir şekilde takıldığından emin olun.

(5) Bulamaç pompasının bazı parçaları savunmasız kısımlardır. Günlük kullanımda, hassas parçaların kaybına dikkat edilmeli ve zamanında onarılmalı veya değiştirilmelidir. Bulamaç pompasının savunmasız parçalarının bakımı veya değiştirilmesi sırasında, doğru montaj, makul boşluk ayarı sağlamak ve sıkı sürtünmeyi önlemek gerekir. (6) Bulamaç pompasının emme boru hattı sisteminde hava kaçağı olmamalıdır ve çalışma sırasında emme popülasyonunun tıkalı olup olmadığına dikkat edilmelidir. Bulamaç pompası tarafından muamele edilecek ortam çoğunlukla katı parçacıklar içerir. Bu nedenle, pompa çukuruna yerleştirilen bariyerler, pompa gövdesine giren çok büyük parçacıkların veya uzun elyaf malzemelerin neden olduğu tıkanma olasılığını azaltmak için bulamaç pompasının parçacıklardan geçme gereksinimlerini karşılamalıdır.

Bize Ulaşın:

bere
008615175232736
tammy@mstpump.cn

Hot Tags: ağır hizmet motorlu çamur pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan satış, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like