Dizel Motorlu Nehir Kumu Emme Pompası

Dizel Motorlu Nehir Kumu Emme Pompası

Dizel motorlu nehir kumu emme pompası Milestone Minerals, küresel madencilik ve maden işleme, enerji sektörü ve genel sanayi için pompalar, hidrosiklonlar, vanalar ve aşınmaya dayanıklı kaplamalar dahil olmak üzere Slurry Equipment Solutions ürününü sunmakta ve desteklemekte uzmandır. • Geliştirilmiş ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Dizel motorlu nehir kumu emme pompası

Milestone Minerals, küresel madencilik ve mineral işleme, enerji sektörü ve genel sanayi için pompalar, hidrosiklonlar, vanalar ve aşınmaya dayanıklı kaplamalar dahil olmak üzere Bulamaç Ekipman Çözümleri sağlama ve destekleme konusunda uzmandır.

sand gravel pump

• Gelişmiş performans - düşük maliyetler

Yeni G Süper Ağır Çakıl pompaları, aşınma ömründen ödün vermeden en son hidrolik teknolojisini artıran akış ve kafadan yararlanır.

• Gelişmiş verimlilik - daha düşük enerji maliyetleri.

Yeni G pompaları, büyük ölçüde iyileştirilmiş verimleri olan yüksek performanslı çarklarla donatılmıştır.

• Geliştirilmiş aşınma direnci - daha uzun ömür

HYPERCHROME® A61 dahil olmak üzere çeşitli yeni alaşımlar gelişmiş aşınma sağlar

en zorlu uygulamalar için direnç. Milestone Mineraller yeteneği bir dizi desteği

Özel proses gereksinimlerini karşılamak için kolayca uyarlanabilen ürünler ile müşteri spesifikasyonları. Biz

Müşterilerin en düşük seviyeye ulaşmasına yardımcı olabileceğimiz yakın, uzun vadeli ortaklıklar kurmak

mülkiyet maliyeti. Kum ve Çakıl Ağır Hizmet Çakıl Pompası, siklon besleme, uzun mesafeli boru hatları ve yüksek statik boşaltma kafaları gibi daha yüksek kafa işleri için tasarlanmıştır.


Ağır Hizmet Tarama Pompası, hazne tarama ve mavna yükleme gibi düşük kafa işleri için özel olarak tasarlanmıştır. Yeni G Süper Ağır Hizmet Tipi Çakıl pompa serisi, bu tip uygulamalarda aşırı derecede aşındırıcı bulamaçlara idealdir. Şeker Pancarı ve Diğer Kök Sebzeleri Katılara zarar vermemek için tasarlanmış özel çarklarla Dredge pompası, Şeker Pancarı ve diğer bitkisel ürünlerin işlenmesinde yaygın olarak kullanılır.


Düşük NPSH gereksinimleri ve sağlam tasarım, Tarama ve Çakıl pompalarını uygulamalar için uygun kılar

normal sıcaklıklardan daha yüksek olan bulamaçlarda. Bu, dünyadaki Cüruf Granülasyon tesislerinde geniş kullanımlarıyla gösterilmiştir.


Tünel açma uygulamalarında ciddi boşluk sınırlamaları ve zorlu çalışma koşulları normaldir. Çakıl pompanın kompakt tasarımı ve isteğe bağlı darbeye dayanıklı döküm çelik bileşenleri, onu yüksek debili, yüksek basınçlı, sıklıkla işleyen bir uygulamada çok kademeli olarak çalışabilen bir pompa gerektiren çeşitli alt zeminler ve uzun tünel uzunlukları için ideal kılar.

G serisi kum çakıl pompası Of Temiz Su Performans Eğrisi

2018-12-26_112527

G serisi dizel motorlu kum çakıl pompası

8x6E-G with diesel engine

Sorgulama