Kum Pompası için Duba Nehri Tarak Gemisi

Kum Pompası için Duba Nehri Tarak Gemisi

Kum pompası için duba nehir tarak gemisi 12 / 10G-G çakıl pompası, yatay, tek kabuklu pompa yapısına sahip santrifüj bir pompadır. Pompa, tek kademeli tek emişli konsol yatay santrifüj pompa olan bir kasetle bağlanan tek bir pompa gövdesi yapısını benimser. Sahip olduğu ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kum pompası için duba nehir tarak gemisi

12 / 10G-G çakıl pompası, yatay, tek gövdeli pompa yapısına sahip santrifüj bir pompadır.

Pompa, tek kademeli tek emişli konsol yatay santrifüj pompa olan bir kasetle bağlanan tek bir pompa gövdesi yapısını benimser. Hafiflik, iyi kavitasyon performansı, güçlü aşınma direnci, geniş akış geçişi ve kolay kurulum avantajlarına sahiptir.


Rulman tertibatı, pervane ile pompa gövdesi arasındaki boşluğu ayarlamak için uygun olan ve bakım sırasında bir bütün olarak çıkarılabilen silindirik bir yapıya sahiptir.


Büyük parçacıklara sahip güçlü aşındırıcı aşındırıcı parçacıkları sürekli olarak taşıyabilir ve tarakların taranması ve nehirlerin taranması için uygundur.


12 / 10G-G çakıl pompası parametre tanıtımı:

Akış (Q): 100-420L / S, 360-1520m³ / h

Baş (H): 11-58m

Hız (N): 400-850 rpm

Maksimum verimlilik: 60-72

Kavitasyon ödeneği (NPSH) r: 2-4.5

Emme kalibresi: 300mm

Çıkış çapı: 250mm

Maksimum geçen parçacık boyutu: 220mm

12 / 10G-G grit pompası, bir pompa kafası, bir sızdırmazlık düzeneği, bir yatak düzeneği, bir braket vb.

Aşırı akım parçalarının pervanesi, pompa gövdesi, ön kalkanı ve arka kalkanı, güçlü aşınma önleyici alaşımlı dökme demir veya aşınmaya dayanıklı alaşımlı çelikten yapılmıştır ve sertlik 58HRC'den düşük değildir.

12 / 10G-G kum çakıl pompa yapısı ayrıntılı açıklama:

1. mil, 2. braket, 3. emici sökme halkası, 4. kapatma kovanı, 5. sızdırmazlık düzeneği, 6. bağlantı plakası, 7. sırt koruması, 8. pompa gövdesi, 9. kartuş, 10. pompa kapağı, 11. Ön koruma, 12. Pervane, 13. Bölünmüş flanş

Kullanımı: Pompa akış kanalı geniş, iyi kavitasyon performansı, yüksek verimlilik, aşınma direnci. Genel olarak, genel bulamaç pompalarının taşıyamayacağı kadar büyük aşındırıcı malzemelerin sürekli taşınması için kullanılır. Tarama, kum emme çakıl, tarama nehirleri, nehir kumu madenciliği ve metal eritme cürufu taşıması için uygundur.


12 / 10G-G Kum çakıl nehir tarama pompası temiz su performansı:

2019-12-13_132833

Referans için MST Projesi

14x12G-G

Hot Tags: kum pompası için duba nehir tarak, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like