Dayanıklı Yüksek Kromlu Köpük Pompa

Dayanıklı Yüksek Kromlu Köpük Pompa

Aşınmaya dirençli yüksek kromlu köpüklü pompa, yüksek aşındırıcı ve aşındırıcı köpüklü çamurların sürekli olarak pompalanması için tasarlanmış ağır hizmet konstrüksiyonudur. Dikey şaft konfigürasyonuna sahiptirler ve dikey yatak düzeneği olan bir hazne içerirler. Çok çeşitli aşınmaya dayanıklı aşınmaya dayanıklı metal veya kalıplanmış elastomer gövde astarları ve Impellers seçeneklerine sahiptirler.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Dayanıklı Yüksek Kromlu Köpük Pompa

1. Ürün aşınmaya dayanıklı yüksek krom köpük pompa tanıtımı

AF serisinin rulman montajı-Rulman montajı SV, SVR serisininkiyle aynıdır. Rulman mahfazası, motor şasi kaidesi veya destek plakası ile monte edilmiştir, yani pompa ve motor, ya doğrudan ya da kasnak ve kayışla bağlantılıdır. Değişen çalışma koşullarını karşılamak için pompa dönüş hızını ayarlamak için kasnaklar uygun şekilde değiştirilebilir. Besleme tankı - Besleme tankı çelik, paslanmaz çelik veya taşma kutusu ve teğet girişli kauçuk ile kaplanabilir. Birincisi, fazla gelen çamurunu çukuruna geri gönderebilir, ikincisi bulamacın hızlı bir şekilde pompa gövdesine girmesine ve köpüklerin bir kısmının kaybolmasına izin verecektir. Çift muhafazalar pompa kafasını yapılandırır. Islanan parçalar metal astarlı, kauçuk kaplı veya farklı bulamaçlara göre başka metalik olmayan malzemelerdir.

泡沫 泵 01.jpg


Aşınmaya dayanıklı yüksek krom köpük pompası 2.Products özellikleri

泡沫 泵 AF 参数 02.jpg


Aşınmaya dayanıklı yüksek krom köpük pompa 3. Ürün Performans eğrisi

泡沫 泵 性能 图 03.jpg


4. detay aşınmaya dayanıklı yüksek krom köpük pompası

泡沫 泵 04.jpg


5. Ürün özelliği aşınmaya dayanıklı yüksek krom köpük pompası

AF serisi ileri pompalar, evden ve yurtdışından ileri teknolojiye dayanan yeni tasarlanmış ve geliştirilen ürünlerdir. Popüler olmak ve tanıtılmak; şimdi yaygın olarak metalürji sanayi, madencilik sektörü, kömür cevheri ve kimya mühendisliği ile aşındırıcı ve aşındırıcı bulamaçları işlemek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Ameliyat edildiğinde, AF pompaları köpükte ve ileride bulamaçta etkili bir şekilde elimine edebilmektedir ve yetersiz besleme bulamacı ile bile düzgün bir şekilde işlev göreceklerdir, bu da onları flotasyon işleminde köpük bulamaçlarının verilmesi için ideal bir seçim haline getirecektir.


6.Milestone fabrika ve Ekipmanları

工厂 设备 05.jpg


7.Packing

packing06.jpg


8.Exhibition

展会 07.jpgHot Tags: dayanıklı yüksek krom köpük pompa, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, Satılık

Sorgulama

You Might Also Like