Yüksek Yoğunluklu Bulamaçlar Elektrikli Köpüklü Pompa

Yüksek Yoğunluklu Bulamaçlar Elektrikli Köpüklü Pompa

Yüksek yoğunluklu bulamaçlar elektrikli köpük pompası, temel metal konsantratörlerdeki flotasyon köpükleri, fosfat ve apatit yıkama tesisleri ve kalsiyum karbonat yükseltme tesisleri gibi hava sürüklemeli bulamaçların tutulmasını içeren tüm uygulamalar için idealdir. Ayrıca bir karıştırma ve dağıtım ünitesi olarak da kullanılabilir, kuru tozun suyla karıştırılması (ve ıslatılması) gerektiğinde. Hazır betonda ve enjeksiyon ve enjeksiyon karıştırmada da çimento ile kullanılabilir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yüksek Yoğunluklu Bulamaçlar Elektrikli Köpüklü Pompa

1. ürün yüksek yoğunluklu bulamaçlar elektrikli köpük pompası tanıtımı

AF köpük pompaları, köpük bulamacının pompalanabilirliğini arttırmak için tasarlanmıştır. Pompa çalışması hidrocyclone ayrılmasına benzer. Köpük pompasının çalışmasının temel prensibi, köpüğün pompaya girmeden önce tahliye edilmesi veya kısmen tahliye edilmesidir. Pompanın taşıma kapasitesi, salmastra ve sızdırmazlık suyu olmayan diğer tip çamur pompalarından çok daha yüksektir.

泡沫 泵 01.jpg


2. ürünleri yüksek yoğunluklu bulamaçları elektrikli köpük pompası özellikleri

泡沫 泵 AF 参数 02.jpg


3. ürün yüksek yoğunluklu bulamaç elektrikli eğim pompası performans eğrisi

泡沫 泵 性能 图 03.jpg


Yüksek yoğunluklu bulamaçlar elektrikli köpük pompası 4.Details

泡沫 泵 04.jpg


5. ürün yüksek yoğunluklu bulamaçler elektrikli köpük pompası özelliği

İleri pompa, mükemmel performans, kolay montaj ve demontaj, yüksek vb.

AF serisi köpük pompaları, katı ve sıvı flotasyon devrelerini teslim etmek için uygun bir verimlilik pompasıdır.

AF köpük pompası, temel metal konsantratörlerdeki flotasyon köpük, fosfat ve apatit yıkama tesisleri ve kalsiyum karbonat yükseltme tesisleri gibi hava sürüklemeli bulamaçların tutulmasını içeren tüm uygulamalar için idealdir.

Pompa ayrıca kuru tozun suyla karıştırılması (ve ıslatılması) gereken bir karıştırma ve dağıtım ünitesi olarak da kullanılabilir. Hazır betonda ve enjeksiyon ve enjeksiyon karıştırmada da çimento ile kullanılabilir.


6.Milestone fabrika ve Ekipmanları

工厂 设备 05.jpg


7.Packing

packing06.jpg


8.Exhibition

展会 07.jpgHot Tags: yüksek yoğunluklu bulamaç elektrikli köpük pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, satılık

Sorgulama

You Might Also Like