Ağır Hizmet Köpük Pompası

Endüstriyel işlemin bir sonucu olarak, bulamacın taşınması sırasında, cevher hazırlamada yüzdürme gibi bazı asılı köpükler üretilebilir, bu nedenle sıradan çamur pompası, bulamacın köpükle taşınması için uygun değildir. AF Serisi ağır hizmet tipi köpük pompası yeni nesil bir üründür ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Endüstriyel işlemin bir sonucu olarak, bulamacın taşınması sırasında, cevher hazırlamada yüzdürme gibi bazı asılı köpükler üretilebilir, bu nedenle sıradan çamur pompası, bulamacın köpükle taşınması için uygun değildir.

AF Serisi ağır hizmet tipi köpük pompası, yabancı ileri teknolojiyi emerek geliştirilen yeni nesil bir üründür. Metalurji, madencilik, kömür, kimya ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Köpük pompası, köpük içeren aşındırıcı bulamacın taşınması için uygundur, bu pompa serisi bulamaçtaki köpüğü etkili bir şekilde ortadan kaldırabilir. Yetersiz gelen malzemeler durumunda, köpük pompası hala normal çalışabilir, özellikle köpük bulamacını taşımak için ideal bir ürün olan çeşitli yüzdürme işlemi için uygundur.


Köpük pompasının yapısı iletim kısmına, medya tankına ve pompa gövdesine ayrılmıştır.

image

image


Şanzıman parçası:AF köpük pompası SP tipi rulman montajı benimsenmiştir. Rulman gövdesi, çalışma koşullarının değişimini karşılamak için pompa hızını değiştirmek için kullanılan kayış kasnağını kolayca değiştirebilen, doğrudan tahrik veya dolaylı tahrik kullanabilen motor koltuğu veya motor çerçevesi ile monte edilir.

Medya tankı: ttank çelik veya paslanmaz çelikten yapılmış veya kauçuk vb. ile kaplanmıştır. Gelen malzemeyi tanka kolayca geri gönderebilen teğetsel bir giriş ve taşma kutusu ile donatılmıştır. Teğetsel giriş, malzemenin pompaya hızla girmesini sağlar ve köpüğün bir kısmını ortadan kaldırır.

Pompa gövdesi: Köpük pompası gövdesinin yapısı, çift gövdeli yapı olan MAH çamur pompası ile aynıdır. Ve pompa kapağı, pompa gövdesi ve boğaz burcu, aynı çaptaki MAH çamur pompası ile değiştirilebilir. birfarklı iletim ortamına göre akış parçaları kullanılabilir: metal, kauçuk veya diğer metalik olmayan malzemeler.


İletim Tipi: DC doğrudan iletim, BD dikey kayış iletimi ve diğer tipler


Model Kavramı:

image


Hot Tags: ağır köpük pompa, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like