Apatit Yıkama Tesisi İçin Köpük Bulamaç Pompası

Apatit Yıkama Tesisi İçin Köpük Bulamaç Pompası

Froth bulamaç pompası fr apatit yıkama tesisi evden ve yurtdışından ileri teknoloji dayalı yeni tasarlanmış ve geliştirilen ürünlerdir. Popüler olmak ve tanıtılmak; şimdi yaygın olarak metalürji sanayi, madencilik sektörü, kömür cevheri ve kimya mühendisliği ile aşındırıcı ve aşındırıcı bulamaçları işlemek için yaygın olarak kullanılmaktadır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Apatit Yıkama Tesisi için Köpük Bulamaç Pompası

1. apatit yıkama tesisi için köpük bulamaç pompa ürün tanıtımı

Köpük bulamaç pompaları, yüksek aşındırıcı ve aşındırıcı köpüklü bulamaçların sürekli olarak pompalanması için tasarlanmış ağır hizmet konstrüksiyonudur. Dikey şaft konfigürasyonuna sahiptirler ve dikey yatak düzeneği olan bir hazne içerirler. Çok çeşitli aşınmaya dayanıklı aşınmaya dayanıklı metal veya kalıplanmış elastomer gövde astarları ve Impellers seçeneklerine sahiptirler.

泡沫 泵 01.jpg


Apatit yıkama tesisi için köpük bulamaç pompa 2.Ürün özellikleri

泡沫 泵 AF 参数 02.jpg


3. ürün apatit yıkama tesisi için köpük bulamaç pompa Performans Eğrisi

泡沫 泵 性能 图 03.jpg


Apatit yıkama tesisi için köpük bulamaç pompa 4.Details

泡沫 泵 04.jpg


5. ürün apatit yıkama tesisi için köpük bulamaç Pompası Özelliği

Köpüklü pompa, özellikle flotasyon işlemi için çamur ile bulamaç taşınması için uygundur. Çalışan bulamaçta köpük veya köpüğü ortadan kaldırabilir ve besleme bulamacı yeterli olmasa bile normal şekilde çalışabilir. Pompa ıslak parçaları Ni-sert ve yüksek krom aşınmaya dayanıklı alaşım malzemeler. Huni yükleme kutusu çelik yapıdadır. Farklı malzeme türlerine göre astarlanabilir. Pompanın deşarj yönü 45 ° aralıklarla yönlendirilebilir. Bu kauçuk kaplı köpük pompası serisi istikrarlı performans, yüksek verimlilik ile çift gövde yapısı benimser; aşınma direnci ve bileşenlerin büyük ölçüde değiştirilebilirliği. Astar ve pervane malzemeleri aşınma önleyici metal veya kauçuk kullanabilir.


6.Milestone fabrika ve Ekipmanları

工厂 设备 05.jpg


7.Packing

packing06.jpg


8.Exhibition

展会 07.jpgHot Tags: aproit çamur pompası için apatit yıkama tesisi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, Satılık

Sorgulama

You Might Also Like