Ekskavatör Hidrolik Kum Tarama Pompası

Ekskavatör Hidrolik Kum Tarama Pompası Tanımı Ekskavatör hidrolik tahrikli kum tarama pompası, geliştirdiğimiz yeni bir üründür. Çok fazla su, çamur ve kazma için uygun olmadığı zaman esas olarak kepçenin yerini alan ekskavatör eki olarak kullanılır. Bu tarafından tahrik edilir ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ekskavatör Hidrolik Kum Tarama Pompası

Açıklama

Ekskavatör hidrolik tahrikli kum tarama pompası, geliştirdiğimiz yeni bir üründür. Çok fazla su, çamur ve kazma için uygun olmadığı zaman esas olarak kepçenin yerini alan ekskavatör eki olarak kullanılır. Bu ekskavatör hidrolik sistem veya kum, çamur harç vb pompalamak için ayrı bir hidrolik istasyon tarafından tahrik edilir. Onun akış geçit bileşenleri, yüksek mukavemetli ve aşınmaya dayanıklı alaşımdan yapılmıştır.Ama çoğunlukla amfibi ekskavatör, bataklık ekskavatör, ekskavatör tarama ekli ya da kesici emme tarak, kova tarak vb.

Dalgıç karıştırıcı çamur pompası üreticisi olarak, “FINE”, bulamaç, çamur, silt veya kum işlemek için tasarlar. “FINE” dalgıç Çember Pompası, ağır hizmet tipi aşınmaya dayanıklı malzemelerin mükemmel bir kombinasyonudur, geniş kapalı çarklı değişken giriş gücü, ağır kıvrım , kum ve çakıl pompalamak için yeterli güçte yüksek akış kapasiteleri sağlar . Yağ dolu yatak muhafazası, derin su uygulamaları için iyidir.

% 27 veya% 26 krom beyaz demir ajitatörü, büyük parçacıkları parçalayarak ve yüksek katı madde konsantrasyonlarını çalkalayarak , kıvrımların pompalanmasında yardımcı olur .

 

Özellikler

1. Aşınma parçaları tamamı aşınmaya dayanıklı malzemelerden yapılmıştır - krom alaşımı; Böylece pompalar daha iyi bir stabiliteye ve daha uzun servis ömrüne sahiptir.
2. Ana pervaneye ek olarak, çamurun kırılmasına ve karıştırılmasına yardımcı olmak için bir çift sarsıntı çarkı bulunmaktadır.
3. Kullanım ve bakım sürecinin tamamı boyunca profesyonel teknoloji desteği sağlanmaktadır.

pump show.jpg

Uygulama

1. Limanlar, nehirler, göller ve diğer tarama, tarama, çamurun temizlenmesi vb.
2. Kum, çakıl, vb. Deniz inşaatı projelerinin çıkarılması;
3. Demir cevheri, kuyruğu, konsantrasyonu ve diğer maden cürufu, alçı ve katı madde içeren tüm çözelti; Metalurji, çelik ve diğer endüstrilerde yüksek konsantrasyonlarda, cüruf ve yüksek sıcaklıkta demir cürufu, demir vb.
5. kum, altın ve benzeri pompalama.

Seçim tablosu


Yedek parçalar

spare parts.jpg

 

Görüşte pompa

Application.jpg


Hot Tags: ekskavatör hidrolik kum tarama pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, satılık

Sorgulama

You Might Also Like