Acil Durum Uygulaması Dizel Yangın Pompası

Acil Durum Uygulaması Dizel Yangın Pompası

Çin acil durum uygulaması dizel yangın pompası tedarikçi biziz. Acil durum uygulaması dizel yangın pompaları, elektrik motoru veya dizel motorla tahrik edilir. Acil uygulama dizel yangın pompası satın almak, acil yangın pompası indirim almak, bize e-posta.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Acil Durum Uygulaması Dizel Yangın Pompası

IS100-65-315A-(5)

Yangınla mücadele için en son ekipman olan Dizel Motorla Çalışan Yangın Söndürme Suyu Santrifüj Pompa grubu serisi, kesinlikle ulusal standartlara uygun olarak başarıyla geliştirilmiştir.

Birleştirilmiş pompa kafası tipleri (tek kademeli tek emiş tipi, tek kademeli çift emiş tipi, çok kesitli çok kademeli tip) ile sınıflandırılmış, Ekipman birçok durumda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu ekipman, iç piyasadan veya yabancı ülkelerden yüksek kalitede dizel motorlar kullanabilir, bu nedenle aşağıdaki gibi avantajlara sahip, yangından korunma ekipmanı: kararlı çalışma, yüksek kapasite, kompakt yapı, kolay bakım, yüksek otomasyon ve gelişmiş ve güvenilir performans. Bu pompa ayrıca tuzlu deniz bölgesinde ve tuzlu su sıvısı için de kullanılabilir.

结构图

Özellikler:

1. Sıvı Sıcaklığı 80 OC Üzerinde Olmayacak. Ve QIR 150 OC'ye Kadar Olabilir.

2. Ana Bileşenleri Muhafaza, Muhafaza Kapağı, Çark, Şaft, Aşınma Halkası, Şaft Kovanı, Yatak Braketi vb.

3. Pompa, Çarkın Geri Çekme Tasarımının Arka Yüzünden Muhafaza Ve Muhafaza Kapağına Ayrılmıştır. Pompa Muayene ve Bakım Kolaylığı İçin Avantajlara Sahiptir. İncelendiğinde, Sadece Pompa Bağlantısı ve Motor Bağlantısı Arasındaki Ara Konnektörü Sökün. Dönen Eleman Gövde, Emme Ve Boşaltma Boru Hattı Ve Motorunu Rahatsız Etmeden Tamamen Çıkarılabilir.

Uygulamalar:

1. yaygın olarak su tesisi, sulama için kullanılır.

2. Drenaj pompa istasyonu, güç istasyonu için kullanılır.

3. klima su sirkülasyonu.

4. endüstriyel su temini sistemi, yangın sistemi.

5. gemi taşımacılığı sanayi yanı sıra petrol arıtma sektöründe genel amacı.

曲线

Hot Tags: Tek kademeli dalgıç kirli su pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, satılıkHot Tags: acil uygulama dizel yangın pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like