Santrifüj Dikey Kartil Pompası

Santrifüj Dikey Karter Pompası Dikey bulamaç pompası, yatay düzleme dik pompa milidir. Pompa Uygulaması Pompa esas olarak aşındırıcı, kaba parçacıkları, yüksek konsantrasyonlu bulamaçları iletmek için uygundur ve metalurji, madencilik, yapı malzemeleri, çevresel...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Santrifüj Dikey Kartil Pompası

Dikey bulamacı pompa, yatay düzleme dik pompa milidir.

 • Pompa Uygulaması

Pompa esas olarak aşındırıcı, kaba parçacıkları, yüksek konsantrasyonlu bulamacı iletmek için uygundur ve metalurji, madencilik, yapı malzemeleri, çevre koruma ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılır.

 1. Islak Uç. Islak uç bileşenleri, olağanüstü aşınma direnci ve minimum korozyonla servis ömrü için yüksek kaliteli% 27 krom beyaz demir veya kauçuk kaplı çelikten üretilmektedir.

 2. Rulman montajı. Rulmanlar gresle yağlanır. Bulamaç tankı seviyesine göre, farklı uzunluklarda pompa mili veya emiş borusu seçilebilir.  Emme uzatma boruları müşteri ihtiyacı olarak eklenebilir.

 3. Pompa, üst giriş batırılmadığında bile çalışmaya devam edecek ve sıvı seviyesinin kartem veya çukurun dibine indirilmesini sağlayacaktır.


 • Pompa Şartnamesi

  40mm ila 250mm deşarj

  Saniyede 5 ila 350 litre akış
  40 metreye kadar • İletişim yolu

zarf karen@mstpump.cn

linkedin Karen Zhan


2

Hot Tags: santrifüj dikey kartil pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, distribütör, toptan, fiyat, satın almak, satılık

Sorgulama

You Might Also Like