Endüstriyel Çamur Dalgıç Çamur Pompası

Endüstriyel Çamur Dalgıç Çamur Pompası

Dalgıç atık su pompası, uzun elyaf, torba, kemer, çim, kumaş ve kanalizasyondaki diğer maddeleri yırtıp kesebilen ve daha sonra sorunsuz bir şekilde deşarj edebilen bir dalgıç atık su pompasıdır. Özellikle sert katı ve lif içeren sıvının ve özellikle kirli, yapışkan ve kaygan sıvının taşınması için uygundur.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Endüstriyel çamur dalgıç çamur pompası

200WQ250-22-30 pompa gösterisi.jpg


Dalgıç atık su pompası, uzun elyaf, torba, kemer, çim, kumaş ve kanalizasyondaki diğer maddeleri yırtıp kesebilen ve daha sonra sorunsuz bir şekilde deşarj edebilen bir dalgıç atık su pompasıdır. Özellikle sert katı ve lif içeren sıvının ve özellikle kirli, yapışkan ve kaygan sıvının taşınması için uygundur.

Dalgıç çamur pompası performans aralığı:

Performance range

Dalgıç çamur pompası avantajı:

  1. Kompakt yapı ve küçük taban alanı. Dalgıç atık su pompası sıvının altında çalıştığı için doğrudan kanalizasyon tankına monte edilebilir. Pompa ve makineleri kurmak için çok fazla arazi ve altyapı maliyetinden tasarruf edebilecek özel bir pompa odası inşa etmeye gerek yoktur.

  2. Kolay kurulum ve bakım. Küçük kanalizasyon pompası serbestçe monte edilebilir ve büyük kanalizasyon pompası genellikle kurulum ve bakım için oldukça uygun olan otomatik kurulum için otomatik bağlantı cihazı ile donatılmıştır.

  3. Uzun sürekli çalışma süresi. Pompa ve motor koaksiyel olduğundan, şaft kısadır ve dönen parçalar hafif olduğundan, yatak yükü (radyal) nispeten küçüktür ve kanalizasyon pompasının hizmet ömrü genel pompanın ömründen çok daha uzundur.

  4. Kavitasyon hasarı, sulama ve su saptırması yoktur. Özellikle ikinci nokta operatörlere büyük kolaylık getirir.

submersible sewage pump 150WQ160-40-37KW

Dikkat gerektiren hususlar

(1) Nem sensörü veya sıcaklık sensörü bir alarm verdiğinde veya pompa gövdesi çalışırken titreşim ve gürültü anormal olduğunda veya çıkış suyu basıncı düştüğünde ve elektrik enerjisi tüketimi önemli ölçüde arttığında, dalgıç atık su pompası kapatılmalıdır. hemen bakım için kapatın.

(2) Kötü sızdırmazlığa sahip bazı dalgıç pompalar uzun süre suya daldırıldığında, kullanılmasalar bile, yalıtım değeri yavaş yavaş azalır ve sonunda kullanılamaz ve hatta yalıtım içinde kaybolacaktır. Dalgıç atık su pompasının suda sürekli çalışmasından kısa bir süre. Bu nedenle, dalgıç pompa bazen su emme havuzunda bekleme rolünü oynamaz. Koşullar uygunsa, havuzun dışında kuru bekleme olabilir. Dalgıç pompa çalışmazsa, pompayı derhal durdurun ve kaldırın ve ardından yedek pompayı indirin.

(3) Dalgıç pompa çok sık çalıştırılmamalı ve durdurulmamalıdır, aksi takdirde dalgıç pompanın servis ömrü etkilenecektir. Dalgıç pompa durduğunda, boru hattındaki su geri akacaktır. Derhal yeniden başlatılırsa, elektrikli pompanın yükü çok ağır olacak ve gereksiz darbe yükü taşıyacaktır. Ayrıca, dalgıç pompa çok sık çalıştırılıp durdurulursa, darbe kapasitesi zayıf olan parçalar hasar görecek ve tüm elektrikli pompa hasar görecektir.

(4) Kapatma işleminden sonra, motor tamamen durana kadar yeniden başlatılamaz.

(5) Elektrikli pompa kontrol edilirken güç kaynağı kesilmelidir.

(6) Dalgıç pompa çalışırken, elektrikli pompa elektriğe sızdığında elektrik çarpmasını önlemek için eşyaları yıkamayın, yüzmeyin veya hayvanı yakındaki suya koymayın.

Hot Tags: endüstriyel çamur dalgıç çamur pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, distribütör, toptan satış, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like