55m Kafa Dikey Dalgıç Atık Su Pompası

55m Kafa Dikey Dalgıç Atık Su Pompası

dalgıç atık su pompası, santrifüjlü, dikey, tek kademeli, dökme demir, paslanmaz çelik malzemeden yapılmış, yıkayıcı suyu, bulanık suyu vb. transfer edebilen pompadır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

55m kafa dikey dalgıç atık su pompası

Pompa bilgileri

Modeli

80WQ50-55-22

Pompa Tipi

dalgıç Kanalizasyon Pompası

Pompa Kapasitesi

50m3/h

Pompa Kafası

55m

Pompa Hızı

2900 dev / dak

Verimlilik

41%

Motor gücü

22kw

Sızdırmazlık

Mekanik mühür

Boşaltma boyutu

80 mm

Performans eğrisi

22KW

Pompa özelliği

  • NTN rulmanın ithal SKF'si

  • Yerleşik soğutma sistemi, motorun sıvı yüzeyinde veya altında olmasına bakılmaksızın pompanın normal çalışmasını sağlayabilir. Motorun ürettiği atımı pompa sirkülasyonundan soğutma tamburuna ve pompa gövdesine çıkarmak için sıvının bir kısmı çıkarılır ve harici soğutma gerektiğinde soğutma manşonu pompa gövdesinden ve? soğutma sistemine ayrı ayrı bağlanır.

  • F sınıfı yalıtım, maks. 155 C çalışma sıcaklıkları ve etkili sızdırmazlığa sahip koruma sınıfı IPX8

  • Almanya'nın Bogman mekanik salmastrasını kullanın, salmastranın iki yolu birbiriyle seri haldedir ve motora çift koruma sağlamak için motoru pompa keçesinden ayırmak için ayrı ayrı çalışır.

  • Pompa tarafındaki sızdırmazlık malzemesi, motor tarafında grafit / silikon karbür iken tungsten karbür / tungsten karbürdür. Yağ, mekanik salmastrayı yağlayabilir ve soğutabilir ve sıvının motora girmesini önleyerek ekli güvenlik işlevini gerçekleştirebilir. Odanın içinde kalan belirli bir miktardaki hava, birikerek artan basıncı düşürebilir.

  • Optimize edilmiş tasarımla, optimum akış ve hız ve maksimum verimlilik ile sıvı nakledilirken pervane bloke olmayacaktır. Her çalışma koşulu için seçimde uygun pervaneler mevcuttur. Ekstrakte edilecek ortama göre seçime bağlı olarak tek delikli, çift geatlı ve üç kanatlı pervaneler mevcuttur. Bunu maksimize etmek için CAD / CAM'in bilgi birikimini kullanın. verimlilik ve minimum giyilebilirlik

Pompa yapısı

wq structure
Hot Tags: 55m kafa dikey dalgıç atık su pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan satış, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like