Yatay Kanalizasyon Kendinden Emişli Çamurlu Pompa

Yatay Kanalizasyon Kendinden Emişli Çamurlu Pompa

Model No. ZW100-100-15 kapasite: 100m3 / h kafa: 15m güç: 7.5kw
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

çamurlu yatay kanalizasyon kendinden emişli pompa

Ürün Bilgisi

model numarası

ZW100-100-15

Akış kapasitesi

100m3/h

baş

15m

Güç

7.5kW

hız

1450rpm

verim

50%

NPSHR

4.0m

Kendinden emiş yüksekliği

5.5m

Kendinden emiş süresi

3 dk / 5,5

ağırlık

300kgs

performans eğrisi

100-100-15

kendinden emişli pompanın çizimi

100-100-15 drawing

kendinden emişli pompa ve santrifüj pompa farkı

  • Kendinden emişli pompa, tamamen astarlanmış durumuna ulaşmak için bir hava ve su karışımı kullanır. Kendinden emişli pompa olarak adlandırılsa da, aslında bir santrifüjlü jet pompası çalışma prensibidir. Bir sıvıda bir basınç farkı kullanarak kuvvet kullanarak bir basınçlandırma işlemi oluşturur.

  • Normal koşullarda yaygınsantrifüj pompalarjeodezik yüksekliği pompanın altında olan bir sıvı seviyesine yol açan bir giriş hattındaki havayı tahliye edemiyor.

  • Kendinden emişli pompalar, herhangi bir harici yardımcı cihaz olmadan pompa emme hattından havayı tahliye edebilmelidir.

  • Dahili emme kademesine sahip santrifüj pompalarsu jeti pompalarıveyayan kanal pompalarıkendinden emişli pompalar olarak da sınıflandırılır.

  • İçten veya dıştan kendinden emişli bir kademe ile tasarlanmamış olan santrifüj pompalar, akışkanı ancak pompa sıvıyla başlangıçta beslendikten sonra pompalamaya başlayabilir.

  • Ek olarak, bir emme tarafısalıncak çek valfveya ahavalandırma valfiherhangi bir sifon hareketini önlemek ve sıvının içinde kalmasını sağlamak için takılmalıdır.kasapompa durdurulduğunda.

  • Ayırma hazneli kendinden emişli santrifüj pompalarda, pompalanan sıvı ve tutulan hava kabarcıkları ayırma haznesine pompalanır.pervaneaksiyon.

self priming pump with diesel


Hot Tags: çamurlu yatay kanalizasyon kendinden emişli pompa, Çin, üreticiler, tedarikçiler, distribütör, toptan satış, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like