İyi Emişli Kendinden Emişli Kanalizasyon Pompası

ZX serisi kendinden emişli pompa kentsel çevre koruma, inşaat, yangın koruma, kimya endüstrisi, eczane, boya baskı ve boyama, bira, elektrik, elektrokaplama, kağıt yapımı, petrol, madencilik, ekipman soğutma, petrol tankeri boşaltma, vb için uygundur .
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

İyi emişli kendinden emişli kanalizasyon pompası


ZX serisi kendinden emişli pompa kentsel çevre koruma, inşaat, yangın koruma, kimya endüstrisi, eczane, boya baskı ve boyama, bira, elektrik, elektrokaplama, kağıt yapımı, petrol, madencilik, ekipman soğutma, petrol tankeri boşaltma, vb için uygundur .

Temiz su, deniz suyu, asit ve alkalinite ile kimyasal ortam sıvısı ve genel macun ile bulamaç (orta viskozite ity 100 CP,% 30 'ye kadar katı içerik) için uygundur.

Bir külbütör bomlu sprinkler ile donatılmış, aynı zamanda suyu havaya aktarabilir ve püskürtme için küçük damlacıklara püskürtebilir. Pestisitler, fidanlık, meyve bahçeleri ve çay bahçeleri için iyi bir araçtır.

Her türlü filtre presinde ve özelliklerinde kullanılabilir. Filtre presi için bulamaçları filtre presine göndermek için en ideal pompadır.

ZX yatay paslanmaz çelik kendinden emişli santrifüj pompa çalışma prensibi

150ZX180-28

Pompa özellikleri

Pompa modeli150 ZX180-28-30
hız2900 rpm'de
Akış180m3/h
baş28m
Eff68%
Emme& Boşaltma boyutu150 mm& 150 mm
Emme yüksekliği

6m

Ağırlık607 kg

Pompa performans eğrisi

Pump performance

Pompa yapısı
Structure

Başlamadan önce hazırlık ve kontrol

1. Bu serinin ZX kendinden emişli pompası, pompanın çalışma koşullarına göre yağlama için yüksek kaliteli kalsiyum bazlı gres ve No. 1 0 yağ kullanır. Pompa gres yağlama kullanıyorsa, rulman kutusunu düzenli olarak gresle doldurmalıdır. Pompanın yağ seviyesi yetersizse, tamamen doldurulmalıdır.

2. Pompa gövdesindeki sıvı deposunun pervanenin üst kenarından daha yüksek olup olmadığını kontrol edin. Yetersizse, sıvı deposunu doğrudan pompa gövdesindeki doldurma ağzından pompa gövdesine enjekte edin. Sıvı deposu yetersiz olduğunda çalışmaya başlamayın, aksi takdirde normal çalışmaz ve mekanik salmastraya kolayca zarar verir.

3. Pompanın dönen parçalarının sıkışıp sıkışmadığını ve çarpıp çarpmadığını kontrol edin.

4. Pompa gövdesinin ayağındaki somunların ve tüm bağlantıların gevşek olup olmadığını kontrol edin.

5. Pompa milinin ve motor ana milinin eşeksenliğini ve paralelliğini kontrol edin.

6. Giriş boru hattında hava kaçağı olup olmadığını kontrol edin. Hava kaçağı varsa, ortadan kaldırmaya çalışın.

7. Emme hattının valfini açın ve çıkış kontrol valfini hafifçe (tam olarak değil) açın.

8. İletişim


bere
008615175232736
tammy@mstpump.cn

Hot Tags: iyi emme kendinden emişli kanalizasyon pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like