Dizel Motor Atık Su Astar Pompası

Dizel Motor Atık Su Astar Pompası

Dizel Motor Atık Su Arıtma Pompası katı yüklü sıvıların ve bulamaçların işlenmesinde ekonomik ve sorunsuz bir çalışma için tasarlanmıştır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Dizel Motor Atık Su Astar Pompası

Dizel motor atık su hazırlama pompası, Milestone firması tarafından üretilen yeni nesil yüksek verimli pompa setidir. Küresel kaynakları toplar ve esnek bir kombinasyona sahiptir (tek silindir, çoklu silindir, su soğutma, hava soğutma, deniz dizel motoru). Size çok yönlü bir hizmet sunacağız ve Global Resource Service ile paylaşacağız.


Pompa gösterisi

kendinden emişli pompa show.jpg


Uygulamalar

1. şehir çevre koruma inşaat, yangın söndürme, kimya sanayi, eczane boyaları, boyama, bira, elektrik, elektrik kaplama, kağıt yapımı, endüstriyel ve mineral durulama, ekipman soğutma vb. Için uygundur.

2. Bu pompa, bir sallama kolu duşu ile monte edildiğinde, suyun havaya patlamasına ve daha sonra bir çiftlik, kreş, meyve bahçesi ve triko plantasyonuna faydalı bir şekilde püskürtmek için ince bir damlacık halinde dağılmasına neden olabilir.

3. Atık su, saf su, deniz suyu, asit ve alkalin dereceli kimyasal madde ve genel macunsu halindeki hamur malzeme için uygundur (orta viskozite ≤ 100 cP, katı içeriği% 30'un altında).

4. Bu pompa, herhangi bir model ve spesifikasyonun bir basınç filtresi ile birlikte çalışabilir ve basınçlı filtreleme için söz konusu filtreye hamur malzemelerini göndermek için en uygun eşleşen pompadır.


Koşullar

sıcaklık

0 ℃ ~ 40 ℃

yoğunluk

.21,2 × 10 3 kg / m3

pH

5 ~ 9

katı parçacık oranı

≤2%

maksimum parçacık çapı

SCP-3 63 mm; SCP-4 / SP-6 76mm

ortam sıcaklığı

≤40 ℃

yükseklik: maksimum

1000m

Performans eğrisi

performans eğrisi.jpg


Dizel Motor Markası:

Uluslararası Markalı Dizel Motor (CUMMINS, DAEWOO, VOLVO, MAN, PERKINS, MITSUBISHI, JOHN DEERE, DEUTZ, MTU, CATERPILLER, YAMAHA, IMC, IVECO)

Çin Yurtiçi Markalı Dizel Motor (WEICHAI, YUCHAI, SDEC, FAW, QUANCHAI, CHANGCHAI, XINCHAI, DFAC, DCD, BEINEI, HBE gibi).


Pompa Yapısı

structure.jpg


Üretim akışı

üretim flow.jpgHot Tags: dizel motor atık su doldurma pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, satılık

Sorgulama

You Might Also Like