Bir bulamaç pompa nedir

- Oct 26, 2017-

Bulamaç pompa su pompasının tipi waer halinde katı içeren çöp transfer bulamaç, çamurlu, için kullanılır. Bu tür Santrifüj Pompalar var.

Belirli uygulamaya bağlı olarak döndürme tanecikleri denetler ve girme ve hasar veya diğer makine parçalar korozyona neden katılar engel olur. Diğer uygulamalarda bir bulamaç pompa katılar herhangi bir katı dispersiyon veya diğer ayrılması bir sıvı ortamdan engelleyerek askıya tutmak için kullanılır. Bazı bileşikler ve diğer malzemeler ile sürekli hareket askıya bileşikler tutmak için bir bulamaç pompa kullanan güvenli taşıma için su süspansiyon gerektirir.

Pazarda birkaç Bulamaç pompa tasarımları görüntülenir, temel çalışma prensipleri aynı kalır. Pompa bir yüksek basınç kasa, yarı spiral şeklinde genellikle ev sahipliği yapmaktadır. Kasa içinde bir şaft ve rulman montaj açmak çeşitli sürücü aygıtları vardır. Çarklar mil kanatları ile Bulamaç spin için gerekli merkezkaç kuvveti oluşturmak için yer alır. Bir kez sürücü aygıtları nişanlandık, yatakları fan swirls veya Bulamaç santrifüjler sorunsuz ve sürekli olarak, dönüm şaft tutun.