Dikey Bulamaç Pompa Taşıma Sıvısı

- Jun 13, 2017-

Dikey Bulamaç Pompası Nakil sıvısı

Dikey çamur pompası, sıvı ileten veya sıvıyı basınçlandıran bir makinadır.

Asal üreticinin mekanik enerjisini veya diğer harici enerjiyi sıvıya aktararak sıvı enerjisini arttırır. Pompa, esasen su, yağ, asit, sıvı, emülsiyon ve sıvı metal sıvısını taşımak için kullanılır; aynı zamanda, sıvı, gaz karışımı ve asılı katı maddeler de içerir

sıvı.

Dikey çamur pompası özellikleri

1, yüksek viskoziteli <10000pas yüksek="" konsantrasyonlarda="" ve="" süspansiyon="" haline="" getirilmiş="" bulamaç="" partikülleri="">

2, iletim akışı istikrarlı, aşırı akım yok, titreşim ve karıştırma, kesme bulamaç fenomeni.

3, deşarj basıncı hız ile ilgisi yoktur, düşük akış da yüksek deşarj basıncı koruyabilir.

4, akış, hız iletim mekanizması veya hız motoru akış kontrolü ile elde edebilirsiniz orantılıdır.

5, kendini hazırlama yeteneği, alt vana doğrudan sıvı emebilir yüklemek zorunda değilsiniz.

6, pompa tersine çevrilebilir, değiştirmek için pompa dönme yönünden sıvı akışı, olumlu pozitif yıkama olayları olarak boru hattına uygulanır.

7, pürüzsüz çalışma, titreşim, gürültü.

8, basit yapı, kolay sökme ve bakım.

【NL serisi dikey çamur pompası】 Ürün:

NL serisi dikey çamur pompası Ürün Açıklaması: Çamur NL serisi tek kademeli tek emişli dikey santrifüj pompa, ana bileşenler sarmaşık, çark, pompa koltuğu, pompa kabuğu, destek tüpü, motor koltuğu, motor ve diğer bileşenlerdir. Volt, pompa koltuğu, motor koltuğu, çark somunu, pik döküm, korozyon direnci, korozyon direnci daha iyi, kolay işleme teknolojisidir. Üç tek telli kavisli yaprak için pervane, yarı kapalı pervanenin kullanımı ve dövülebilir dökme demir kullanımı, bu nedenle yüksek dayanım, korozyon direnci; Işleme kolaylığı, iyi, yüksek verimlilik sayesinde.

Ağırlığın azaltılması ve tornalama miktarının azaltılması için pompa mili, yüksek kaliteli karbon çeliğinden soğuk çekilmiş bahçe çeliğinden yapılır.

Pompa koltuğu, şaft aşınmasını önlemek ve şaftın hizmet ömrünü uzatmak için dört iskelet yağ keçesi ve burcu ile donatılmıştır.

NL serisi çamur pompası, dikey veya eğimli olabilir, küçük, sivri bir çalışma ortamı işine gömülmesi gereken bir alanı kaplar, başlaması kolaydır, yay atmaz, rotasyon yönü motorun saat yönünde olmalıdır. Saat yönünde.

Santralin uzunluğu, yerel koşullara göre kullanıma göre seçilebilmek için çeşitli boyutlarda mevcuttur.

1, madencilik, kağıt, baskı ve boyama, çevre koruma, grafit, mika, altın, seramik, petrol rafinerisi, petrol, kimya, çiftlik, tuz kullanılan çok amaçlı sıvı pompa tek aşamalı tek emişli santrifüj pompa NL serisi , Iyot, şarap, gübre, kok fabrikası, inşaat, mermer fabrikası, altın madeni, çamur, çöp havuzu, kanalizasyon havuzu, kirli sıvı, sıvı kalın sıvı, yük ve asılı madde kanalizasyon işlemleri göndermek için, aynı zamanda kömür madeninde drenaj Ve Çamur içeren bir sıvı.

2, yüksek basınçlı pompalar ile, hidrolik mekanize toprak işi birimi oluşan su tabancaları, toprak, nehir ve gölet dredging, keski ve diğer küçük su koruma projesi kazı ve giriş tarafı oluşumu için kullanılabilir ve şehrin hava savunma Işler, aşağıdaki mühendislik.

3, berrak gölet, balık göleti ve benzeri su için kullanılan balık