Yatay Kum Çakıl Pompası Özelliği

- Apr 17, 2020-

Çakıl pompasının özellikleri nelerdir? 0010010 nbsp;


Milestone G serisi Kum çakıl pompası, bulamacı normal çamur pompası ile taşınamayan büyük parçacıklarla taşımak için kullanılır. Bu, diğer çamur pompalarından farklı çakıl pompasının en büyük özelliğidir.

sand pump

0010010 nbsp;

Kum çakıl pompasının yapı özellikleri

I. bu kum çakıl pompaları serisi ağırlıklı olarak yatay, tek pompa kabuk santrifüj pompalar. Pompa gövdesi ve pompa kapağı özel kelepçelerle kelepçelenir ve pompanın tahliye yönü, kurulum ve kullanım için uygun olan herhangi bir 360 ° pozisyonunda olabilir.

0010010 nbsp;

II. Çakıl pompasının rulman tertibatı, pervane ve pompa gövdesi arasındaki boşluğu ayarlamak için uygun olan ve bakım sırasında bir bütün olarak çıkarılabilen silindir yapısını benimser. Yatak gres ile yağlanır.

0010010 nbsp;

III. çakıl pompasının salmastra biçimleri salmastra, yardımcı pervane salmastrası ve mekanik salmastrayı içerir.

0010010 nbsp;

Dördüncüsü, pompa çeşitli hız ve değişken modları benimsenerek en iyi çalışma koşullarında çalıştırılabilir. Faydalı model, uzun servis ömrü, yüksek işletme avantajı avantajlarına sahiptir ve birçok kötü taşıma koşulunu karşılayabilir.

0010010 nbsp;

V. kum çakıl pompası geniş akış kanalı, iyi kavitasyon performansı, yüksek verimlilik ve aşınma direnci vardır.

0010010 nbsp;

Vi. iletim modu esas olarak V-kayışı iletim, elastik kaplin şanzıman, dişli redüktör şanzıman, hidrolik kaplin şanzıman, frekans dönüşüm tahrik cihazı, silikon kontrollü hız ayarı, vb içerir.

0010010 nbsp;

Urrent Aşırı akım parçalarının malzemesi olarak yüksek sertlikte aşınmaya dayanıklı alaşım dökme demir kullanılır.

0010010 nbsp;gravel pump

Kum çakıl pompasının uygulama alanı

0010010 nbsp;sand gravel pump

1. D, G, GH serisi pompalar yatay, tek pompa gövdeli santrifüj pompalardır.

2. Pompa gövdesini ve pompa kapağını kelepçelemek için özel kelepçeler kullanılır. Pompanın tahliye yönü, kurulum ve kullanım için uygun olan 360 derece'lik herhangi bir konumda olabilir.

3. Pompanın yatak takımı, pervane ve pompa gövdesi arasındaki boşluğu ayarlamak için uygun olan ve bakım sırasında bir bütün olarak çıkarılabilen silindir yapısını benimser. Yatak gres ile yağlanır.

4. Pompanın salmastra formları salmastra, yardımcı pervane salmastrası ve mekanik salmastrayı içerir.

5. Pompanın akış geçişi, iyi kavitasyon performansı, yüksek verimlilik ve aşınma direnci ile pürüzsüzdür.

6. Şanzıman modu esas olarak V kayışı tahriki, elastik bağlantı tahriki, dişli redüktör tahriki, hidrolik bağlantı tahriki, frekans dönüşüm tahriki, silikon kontrollü hız ayarı vb.

7. Aşırı akım parçalarının malzemesi olarak yüksek sertlikte aşınmaya dayanıklı alaşım dökme demir kullanılacaktır.

8. Pompanın en iyi çalışma koşulunda çalışmasını sağlamak için çeşitli hızlar ve varyasyonlar benimsenmiştir. Faydalı model, uzun servis ömrü, yüksek işletme avantajı avantajlarına sahiptir ve birçok kötü taşıma koşulunu karşılayabilir.

9. GH pompası yüksek kaldırma pompasıdır.