Dalgıç Çamur Pompası Göster

- Dec 07, 2017-

submersible slurry pump.jpg

SS serisi Dalgıç çamur pompası, hacimce% 30 kum içeren çamurları pompalayabilmektedir. Dalgıç katı bulamaç pompaları, büyük katıları su ile karıştırabilen pompa emişinin altında bir karıştırıcı pervane ile donatılmıştır.

1. Bütün makine kuru dalgıç pompadır ve motor yağ haznesi sızdırmazlık modunu benimser ve içindeki mekanik salmastra ile donatılmıştır, böylece yüksek basınçlı su ve kirliliklerin motorun iç boşluğuna girmesi engellenir.

2. Ana çarkın yanında, su altına çöken çamurun çalkantılı akışa ajite edilebilen ve çamuru pompalayabilen bir çalkalama çarkı da bulunmaktadır.
3. Çark ve çalkalama çarkı gibi taşan parçalar, yüksek sertliğe sahip yüksek kromlu dökme çelikten imal edilmiş, aşınma direnci, korozyon direnci ve güçlü drenaj kapasitesine sahiptir ve büyük katı parçacıkların geçmesine izin verir.
4. Motor suya batırılmış, emme darbesiyle sınırlandırılmamış ve yüksek çamur emme oranı ve tamamen ıslanmasına izin vermiştir.
5. Bütünleşik cihaz basitleştirilmiş, yardımcı karıştırma cihazı veya ejektör cihazı gerekmiyor ve basit ve kullanışlı bir çalışmaya ve ünitenin düşük toplam yatırıma sahip.