Kanalizasyon Pompası Güvenli Sürekli Çalışma

- Aug 02, 2017-

Kanalizasyon pompası Güvenli sürekli çalışma

Kanalizasyon pompası özellikleri

① etkili bir şekilde 5 kat daha iyi pompa çapı pompa parçacıklarının çapı yaklaşık% 50 elyaf malzeme ve çapını geçmek için yeteneği sayesinde kir geliştirmek, benzersiz bir tek yaprak veya çift bıçaklı çark yapısı kullanın.

② mühür çift taraflı mühür geliştirilmiş iken, ② yeni bir sert korozyona dayanıklı tungsten karbür malzeme kullanarak mekanik salmastra, böylece yağ odasında uzun vadede operasyon, pompa fazla 8000 saat boyunca sürekli çalışabilir.

③ kompakt, küçük boyutu, düşük gürültü, enerji tasarrufu etkisi genel yapısı, büyük ölçüde, proje maliyetini azaltmak, çalışmak için suya dalış, pompa odasını inşa etmek için gerek önemli, kolay bakım vardır.

④ Pompa contası yağ haznesi, yüksek hassasiyetli sıkışma önleme sızıntısı algılama sensörü ve termal bileşenlere gömülmüş olan stator sargıları, pompa motorunun mutlak koruması ile donatılmıştır. ⑤ Otomatik güvenlik kontrol kabinli kullanıcıların ihtiyaçlarına göre, mutlak koruma gibi pompa sızıntısı, kaçak, aşırı yük ve aşırı sıcaklık, ürün güvenliğini ve güvenilirliği artırır.

⑥ şamandıra anahtarı gerekli sıvı değişikliklerine, pompa otomatik kontrol başlangıç ve durdurma, özel bakım, kullanım son derece uygun dayalı olabilir.

⑦ Çift raylı otomatik kaplin kurulum sistemi kullanıcı ihtiyaçlarına göre, montaj, onarım büyük bir kolaylık, insanlar bu kanalizasyon çukurları girmek zorunda değilsiniz. ⑧ tüm asansör aralığında kullanılabilir ve motor aşırı yüklenmemesine dikkat edin.

⑨ iki farklı kurulum yöntemi vardır, sabit otomatik kaplin montaj sistemi, mobil olmayan montaj sistemi. Aynı zamanda

Kanalizasyon pompalarının kullanımı:

① işletme birimi atık su deşarjı.

② kentsel atık su arıtma tesisi emisyon sistemi.

③ metro, bodrum, hava savunma sistemi drenaj istasyonu.

④ hastaneler, oteller, yüksek katlı binalar pis su deşarjı.

⑤ konut kanalizasyon drenaj istasyonu.

⑥ Belediye mühendisliği, şantiye sulandırılmış çamur emisyonlarında.

⑦ su tesisatı su bitkisi.

⑧ çiftlik atık su boşaltımı ve kırsal alanlardaki sulama.

⑨ madencilik ve su arıtma ekipmanlarının araştırılması.

⑩ omuz yerine tam, emici nehir çamurunu seçin. Aynı zamanda

Kendinden emişli kanalizasyon pompası yapısı ve performansı Kanalizasyon pompası, yurtiçinde ve yurtdışında benzer ürünlerin avantajlarını kullanarak çizim ve kullanıcıların çoğunun birçok yönünü emme gereksinimlerini karşılamak ve iyileştirmeler sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir dizi Kendinden emiş ve bir de kanalizasyon, sulama ihtiyacı olmaksızın vana tabanına ihtiyaç duymayan genel su kendinden emişli pompa gibi olabilir, aynı zamanda büyük katı blok parçacıkları, uzun lif kir, tortu ile pompalayabilir , Atık kirlilikler, dışkılama işlemi ve tüm mühendislik kanalizasyon ve tutkal Sıvı

Kanalizasyon pompası seçimi ve bakımı: kanalizasyon pompaları için en kritik problem, güvenilirlik sorununun nedeni, çünkü ortam taşımak ihtiyacı, bazı problemleri içeren katı malzemelerden oluşan bir karışımdır, böylece kanalizasyon pompası, conta, motor taşıma kapasitesi , Yerleşim düzeni ve seçimi ve gereksinimlerin diğer yönlerini yüksek olması için ortalama pompa, bu yüzden seçimi, biz kanalizasyon pompası ve taşıma kapasitesinin net mühür anlamalısınız.