Kanalizasyon Pompası Santrifüj Pislik Pompası

- Jun 06, 2017-

Kanalizasyon pompası, çeşitli türde santrifüjlü saf olmayan bir pompadır: dalgıç ve kuru iki, QW dalgıç atıksu pompası için en yaygın kullanılan dalış tipi, W tipi yatay kanalizasyon gibi en yaygın kuru kanalizasyon pompası Pompa ve WL dikey kanalizasyon pompası iki. Esas olarak kentsel atıksu, dışkı veya lif içeren sıvı taşımak için kullanılır. Kağıt toz ve ortamın diğer katı parçacıklar, genellikle iletim ortam sıcaklığı ile 80 den fazla değildir ° C. Taşınan ortam birbirine dolanmış veya birleştirilmiş lifler içerdiğinden. Bu nedenle pompa akış kanalı kolayca takılabilir, bir kez tıkanmış pompa pompayı düzgün çalışmaz veya hatta yanık kanalizasyon sonucunda motoru yakalar. Kentin yaşamı ve çevre koruma ciddi bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, tıkanma ve güvenilirlik kanalizasyon pompası kalitesinde önemli bir faktördür.

Kanalizasyon pompaları: sıvı kanalizasyon pompası, boru hattı kanalizasyon pompası, dalma kanalizasyon pompası, dikey kanalizasyon pompası, korozyona dayanıklı kanalizasyon pompası, asit kanalizasyon pompası, kendinden emişli kanalizasyon pompası.

Kanalizasyon pompası modelleri şunlardır: PW tipi kanalizasyon pompası ve PWL kanalizasyon pompası.

PW tipi kanalizasyon pompası basınçlı haznenin sirkülasyonunun en sık kullanılanıdır, yerleşik dalgıç pompada radyal kılavuz kanatların veya akış kanalı kılavuz kanadının daha fazla kullanılması.

PWL kanalizasyon pompası pervanesi, basınç odası, kanalizasyon pompası iki temel bileşendir. Performans avantajları ve dezavantajları, aynı zamanda pompa performansının avantajlarını da temsil eder.

Toplumun ilerlemesiyle birlikte, insanların yaşam standartları iyileşmeye devam ediyor ve çevresel korumanın farkındalığını artırıyor, kanalizasyon pompaları aşina oldu ve uygulama alanı giderek genişledi.

Tabii ki, kanalizasyon pompası sadece bir uygulamadır, aslında, yatay kanalizasyon pompası uygulaması olarak astarlı kauçuk bulamaç pompası çok iyi. Endüstriyel atıksuların arıtımında, kanalizasyon asit veya alkalin maddeler içerdiğinden, kauçuk lake pompa kullanımı çok kapsamlıdır. Pompanın bazı uygulama durumlarına göre, kauçuk kılıf, metal pervanesi, hem metal pompanın yüksek basınç ve yüksek verim elde etmek için kaplı kauçuk, hem de kauçuk malzeme korozyon direnci tam oyun vermek. Kentsel atıksuların tedavisinde, genel kanalizasyon havuzunda olacak, bir filtre ekleyecek, emme limanından önce pompa gibi nesneleri saran nesneler pompa odasına girmeyecek, böylece pompa çalışabilecekmiş gibi Daha uzun, daha uzun ömürlüdür.

1 ileri teknoloji, güçlü kanalizasyon kapasitesi, tıkanma olmadan, etkili çap çapı φ30-φ80 mm katı parçacıklar yoluyla yapabilirsiniz.

2 elyaf materyali yırtmak, kesmek ve ardından deşarjı yumuşatmak için 2 yırtma mekanizması, pompaya filtre koymaya gerek yoktur.

3 tasarım makul, motor gücü destekleyen küçük, enerji tasarrufu etkisi dikkat çekici.

4 mekanik salmastranın en yeni materyaliyle pompayı 8000 saat veya daha uzun bir sürede kesintisiz çalışabilir hale getirebilirsiniz.

5 kompakt yapısı, taşıması kolay, kurulumu kolaydır, proje maliyetini düşürebilir, pompa odası inşa etmeye gerek yoktur.

6 tüm asansör aralığında kullanılabilir ve motorun aşırı yüklenmemesine dikkat edin.

7 Float günler ve gerekli su seviyesi değişikliklerine, pompanın otomatik kontrolüne, start ve stop edilmesine, özel bir dikkat gösterilmemesine dayanabilir.

8 çift demiryolu otomatik kurulum sistemi, yüklemek, tamir kolaylık getirdi, insanlar girmek ve bu amaç için çukur ayrımına gerek yok.

9, ürün güvenliğini ve güvenilirliğini etkin bir şekilde korumak ve geliştirmek için ürün sızıntısı, sızıntı ve aşırı yüklenme gibi durumlarda otomatik koruma kontrol kutusu ile donatılmıştır.